SuperBiz wiadomości Nowa promocja na kolei. Jeden bilet od ośmiu różnych przewoźników

Nowa promocja na kolei. Jeden bilet od ośmiu różnych przewoźników

02.08.2017, godz. 12:00
Podróże pociągiem osób z niepełnosprawnością. Na konduktora można liczyć
foto: Materiały prasowe

Kolejni polscy przewoźnicy przygotowali wakacyjną gratkę dla podróżujących pociągami. Za jeden bilet w cenie 38 złotych będzie można podróżować na 62 trasach, na terenie 12 województw.

Wspólny bilet ma obowiązywać w pociągach: Kolei Mazowieckich, Warszawskich Kolei Dojazdowych, Kolei Śląskich, Kolei Małopolskich, Arriva (z grupy Deutsche Bahn), Kolei Wielkopolskich, Kolei Dolnośląskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.
Za cenę 38 złotych będzie można wybrać 62 linie obejmujące 950 stacji na terenie 12 województw.
„Wspólny bilet samorządowy", nie obowiązuje jeszcze na terenie wszystkich kolei samorządowych, ponieważ wprowadzone rozwiązanie ma mieć dopiero charakter pilotażowy.

Bilet jest imienny, ważny przez 24 godziny i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów we wszystkich pociągach wyżej wymienionych przewoźników. Będzie go można kupić z 7-dniowym wyprzedzeniem przez internet, w ksach, biletomatach, w pociągach oraz za pomocą aplikacji mobilnej SkyCash oraz aplikacji mobilnej iMKA Kolei Małopolskich. Możliwość zakupu w określonych punktach zależy jednak od przewoźnika i nie wszędzie jest taka sama.
Szczegółowe informacje na temat promocji można przeczytać również na stronie Kolei Śląskich w zakładce: "Warunki taryfowe oferty specjalnej >>Wspólny bilet samorządowy<<".

 

Zobacz także: Druga podwyżka dla pracowników ZUS. Związkowcy wynegocjowali już 300 zł

Sprawdź również: KNF ostrzega przed… Związkiem Zawodowym Pracowników ZUS

Polecamy: Polska rodzina zapłaci 100 zł więcej za wodę!

 

Źródło: /tvn24.pl /PAP

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: