SuperBiz wiadomości Nowa promocja Żabki i Freshmarketu. Otrzymasz 20 zł na zakupy

Nowa promocja Żabki i Freshmarketu. Otrzymasz 20 zł na zakupy

17.07.2017, godz. 15:49
Sieć sklepów Żabka sprzedana
foto: EAST NEWS

Sieci handlowe prześcigają się w pomysłach, jak zdobyć klienta. Co kilka dni szykują specjalne promocje, wprowadzają rabaty, akcje promocyjne, karty lojalnościowe czy dodają do artykułów produkty gratis. Specjalną ofertę przygotowała także Żabka i Freshmarket razem z Google, w której można zyskać 20 złotych na zakupy.

Nowe promocje w Żabce i Freshmarkecie
20 złotych na zakupy w Żabce i Freshmarkecie można otrzymać w akcji promocyjnej, która potrwa do 5. września b.r. Aby dostać pieniądze należy pobrać aplikację Android Pay z Google Play i i wpisać w niej kod promocyjny ANDROID20. Dotyczy to tylko nowych użytkowników.

Zobacz także: Szpitale zatrudniają pracowników do… przytulania noworodków

Choć akcja trwa aż do września, warto się spieszyć, bo przewidziano tylko 25 tys. kuponów po 20 złotych każdy. W tym przypadku działa więc zasada: „Kto pierwszy, ten lepszy". Z bonu można skorzystać podczas zakupów w którymś ze sklepów do 5. października b.r.

Żabka promocja

Sprawdź również: Zobacz w jakich branżach najłatwiej znajdziesz pracę

 

Na razie nie wszyscy mogą skorzystać z promocji. Użytkowanie systemu Android Pay możliwe jest na razie tylko w Alior Banku, BZ WBK-a, Eurobanku, mBanku, Nest Banku, Orange Finanse i T-Mobile Usługi Bankowe. Nie jest to opcja dostępna również dla posiadaczy kart Visa, w grę wchodzi tylko karta Mastercard.

 

Źródło: /Żabka.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: