SuperBiz wiadomości "Poszukiwana kelnerka z ładnym biustem". Afera w Hiszpanii

"Poszukiwana kelnerka z ładnym biustem". Afera w Hiszpanii

01.05.2016, godz. 14:20
Porno
foto: Archiwum

"Poszukujemy atrakcyjnej i miłej kelnerki. Wymagana pracowitość, komunikatywność, ładne piersi i minimalne doświadczenie" - treść takiego ogłoszenia wywołała skandal w Hiszpanii. Właściciel baru w Sanxenxo miał też na rozmowach kwalifikacyjnych proponować seks za premię. Sprawę badają hiszpańscy śledczy.

Jedna z kandydatek do pracy, która zakwalifikowała się do kolejnego etapu rekrutacji, opowiada, że została poproszona o nietypową rzecz. W czasie rozmowy z potencjalnym pracodawcą, za pomocą komunikatora Skype, miała mieć na sobie jedynie bieliznę.

Zobacz także: Krwawa historia Święta Pracy [WIDEO]

Inna z kobiet przekonuje, że w ramach obowiązków w pracy zaproponowano jej 3 tys. euro (ok. 13-14 tys. złotych), jeśli tylko zgodzi się na seks z właścicielem lokalu. Teraz sprawą zajmą się śledczy. Przede wszystkim sprawdzą czy samo kontrowersyjne ogłoszenie o pracę było prawdziwe, a nie głupim żartem.

Oferta pracy była przebojem hiszpańskiego internetu dopóki, dopóty po 12 godzinach od opublikowania, nie została usunięta. Zainteresowaniem ogłoszeniem było ogromne - przeczytało je aż 13 tys. internautów.

Sprawdź również: Na co tracimy czas w pracy? Zatrudniający mogą się zdziwić

 

Źródło: "Daily Mail"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: