Garmin Instinct 2

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Garmin Instinct 2

Garmin zaprezentował smartwatch Instinct 2 [ZDJĘCIA]

2022-02-09 4:44

Garmin® ogłosił premierę serii Instinct® 2, najnowszej odsłony wszechstronnych smartwatchy GPS zaprojektowanych z myślą o ambitnych indywidualistach. Seria Instinct 2, została stworzona, aby stawić czoła żywiołom i w pełni wykorzystać każdy dzień. Nieograniczony czas pracy baterii w wybranych modelach, dwa rozmiary i nowe, odważne kolory oraz pełen zestaw funkcji monitorowania zdrowia i kondycji, takich jak pułap tlenowy (VO2 Max) czy ocena jakości snu (Sleep Score) – Instinct 2 oferuje to wszystko i wiele więcej.

"Zegarki z serii Instinct 2 są wyraziste, wyróżniają się z tłumu i pomagają wykorzystać potencjał każdego dnia. To jednak coś więcej niż tylko wygląd. Instinct 2 łączy żywe kolory z wiodącą w branży technologią Garmin i jest czymś więcej niż tylko smartwatchem – to narzędzie, które pomaga żyć na własnych warunkach." - mówi Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży.

Zaprojektowany, by żyć

Oprócz żywych wersji kolorystycznych, seria Instinct 2 to także nowy, smuklejszy design i dwa rozmiary – tradycyjny w rozmiarze 45 mm oraz nowy, mniejszy Instinct 2S w rozmiarze 40mm, który zapewnia idealne dopasowanie dla osób o mniejszych nadgarstkach. Nowy, monochromatyczny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, z chemicznie wzmocnioną, odporną na zarysowania soczewką, daje użytkownikom poczucie pewności, że są gotowi na każde wyzwanie. Nawiązując do wytrzymałych zegarków Instinct oraz Instinct Solar, Instinct 2 spełnia wojskową normę 810 dotyczącą odporności na wstrząsy i temperaturę, a jego wodoszczelność sięga 100 metrów.

Seria Instinct 2 zrywa z tradycją dzięki wielu przyciągającym wzrok kolorom, takim jak Electric Lime, Poppy i Neo-Tropic oraz jest dostępna w wersjach Instinct 2 Solar, standardowej (bez ładowania słonecznego), Surf, Tactical i Camo. Na tym nie kończą się możliwości wyboru. Korzystając opcji Your Watch, Your Way  można stworzyć spersonalizowaną wersję zegarka Instinct 2 lub 2S Solar, która podkreśli jego indywidualny charakter. Dzięki możliwości wyboru bezela i paska, można stworzyć aż 240 różnych kombinacji. Opcja Your Watch Your Way będzie dostępna wkrótce na stronie garmin.com.

Tańczące z promocjami 4.02

Urządzenia z serii Instinct 2 są kompatybilne ze sklepem Garmin Connect IQ™ (CIQ)2, kompleksową platformą umożliwiającą dalszą personalizację urządzeń Garmin za pomocą bezpłatnych aplikacji, widżetów, tarcz zegarka czy pól danych. Funkcje monitorowania zdrowia i kondycji, takie jak rejestrowanie nawodnienia, czy śledzenie cyklu menstruacyjnego i ciąży są również dostępne dla posiadaczy urządzeń z serii Instinct 2 za pośrednictwem dodatków z CIQ.

Niezwykle wytrzymała bateria

Seria Instinct 2 oferuje znacznie wydłużony czas pracy baterii – który w trybie smartwatcha wynosi do czterech tygodni ciągłego użytkowania, a dzięki udoskonalonej technologii solarnej wybrane modele Instinct 2 Solar oferują nieograniczoną żywotność baterii1 w trybie smartwatcha, ustanawiając nowy standard żywotności baterii w zegarkach Garmin. 

Dbaj o zdrowie i bądź w kontakcie

Instinct 2 oferuje teraz szeroki zestaw funkcji monitorowania kondycji. Wśród nich znajdziemy m.in.: ocenę jakości snu (Sleep Score), zaawansowane monitorowanie snu oraz nową opcję Health Monitoring, która pozwala użytkownikom rejestrowanie kluczowych wskaźniki zdrowia, takich jak Body Battery™, poziom stresu i tętno – wszystko w jednym miejscu. Dodatkowo Instinct 2 umożliwia teraz pomiar pułapu tlenowego, określanie wieku sprawnościowego, stanu wytrenowania, poziomu obciążenia treningowego oraz efektu treningu (aerobowy/beztlenowy), sugerowanego czasu regeneracji, treningi HIIT, a także może wskazywać codzienne sugestie treningowe.

Smartwatche z serii Instinct 2 mają znaną z innych modeli zegarków Garmin funkcję multisport, która pozwala użytkownikom przełączać rodzaje aktywności w trakcie ich trwania i mierzyć ich łączny czas oraz pokonany dystans. Funkcja wykrywania zdarzeń umożliwia wysłanie automatycznego powiadomienia do wybranych kontaktów alarmowych w razie wypadku2. Powiadomienia oraz wysyłanie alertów o zdarzeniach dostępne są po sparowaniu zegarka ze smartfonem z aplikacją Garmin Connect Mobile.

Aby ułatwić codzienne obowiązki, modele Instinct 2 Solar są od teraz wyposażone w funkcję płatności zbliżeniowych Garmin Pay™. Wystarczy jeden gest, by szybko zapłacić za zakupy i wyruszyć na kolejną przygodę.

Dla tych, którzy szukają czegoś więcej

Serię Instinct 2 tworzą trzy modele z dedykowanymi funkcjami:

  •        Do sportów wodnych, takich jak surfing, windsurfing i kiteboarding, z widżetem tabeli pływów, która umożliwia bycie na bieżąco z aktualnymi warunkami na spocie. Użytkownicy mogą śledzić swoje aktywności i odtwarzać je dzięki Surfline Sessions™. Zegarki Surf Edition, dostępne są w dwóch rozmiarach, z oraz bez opcji ładowania solarnego.
  •        Tactical Edition: popularny wśród pracowników wojska, Instinct 2 Solar – Tactical Edition oferuje dedykowane funkcje taktyczne, takie jak Kill Switch, tryb Stealth, kompatybilność z noktowizorem, dwa formaty współrzędnych i tryb Jumpmaster. Dostępny w kolorze Coyote Tan lub czarnym.
  •        Camo Edition: w zależności od warunków otoczenia, zegarki w kolorach Graphite i Mist Camo umożliwiają wtopienie się w otoczenie lub wyróżnienie z tłumu – czy to w betonowej, czy w prawdziwej dżungli.
Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze