Klasyczna elegancja dla Mac'a

2009-01-22 8:17

Logitech przedstawił kolejną nowość z serii eleganckich klawiatur diNovo - stworzoną tym razem z myślą o miłośnikach Maców.

Znakiem rozpoznawczym urządzeń z serii DiNovo jest wzornictwo. Nowa klawiatura jest cienka (22.10 mm), a jej ramę wykonano z połyskującego półprzezroczystego pleksiglasu. Dopełnienie stanowi charakterystyczna aluminiowa podkładka pod dłonie.

Dla uzyskania komfortu i płynności pisania na nowej klawiaturze zastosowano system klawiszy Logitech PerfectStroke. Rozwiązanie oferuje dłuższy niż w tradycyjnych klawiaturach skok klawiszy (3,2 mm) przez co optymalizuje pracę dłoni. DiNovo Mac pozwala również na szybki dostęp do popularnych aplikacji takich jak poczta elektroniczna, Safari, iTunes, Exposé, Cover Flow, Dashboard, QuickLook i Spaces. Wyposażono ją również w najważniejsze przyciski dedykowane multimediom.

Jak większość klawiatur spod znaku Logitech'a, DiNovo działa w oparciu o zaawansowaną bezprzewodową technologię 2.4 GHz, dzięki temu eliminowane są zakłócenia i opóźnienia sygnału, mogące pojawić się w pomieszczeniach. Nową klawiaturę wyposażono też w efektywny system zarządzania energią, dzięki temu żywotność baterii może osiągnąć nawet trzy lata.

Nowa klawiatura powinna pojawić się w sprzedaży Europie pod koniec listopada w cenie ok. 360 złotych.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze