XIAOMI

i

Autor: Łukasz Trybulski/Super Biznes/Super Express XIAOMI

Nowe technologie

Konkurs Xiaomi i InPost. Odbierz 10 proc. zniżki i wygraj super nagrody

2022-09-17 9:44

Oficjalny internetowy sklep Xiaomi Mi-Home.pl wraz z InPost wspólnie ogłaszają konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Wystarczy na stronie dodajinpost.pl wskazać do pięciu sklepów, z których chcielibyśmy otrzymywać zakupy z dostawą przez Paczkomat® i uzasadnić w kilku zdaniach swój wybór. Najlepiej kreatywnie! Warto się postarać, gdyż trzy najciekawsze wpisy zostaną nagrodzone – zwycięzcy otrzymają elektryczne hulajnogi Mi Electric Scooter 3!

 - Lubisz zamawiać zakupy z odbiorem przez Paczkomat®, ale takiej opcji dostawy brakuje w wybranym przez Ciebie e-sklepie? Dobrze się składa! Weź udział w akcji Dodaj InPost i wskaż do 5 sklepów internetowych, w których chcesz wygodnie odbierać swoje zakupy zamówione z dostawą przez Paczkomat® InPost. Uzasadnij kreatywnie swój wybór, a staniesz przed szansą wygrania hulajnogi elektrycznej Mi Electric Scooter 3, a także otrzymasz jedną z wielu nagród gwarantowanych: 10 proc. zniżki w sklepie Mi-Home.pl - czytamy w komunikacie prasowym.

Co więcej, każdy kto wypełni poprawnie formularz konkursowy, otrzyma 10 proc. zniżki na jednorazowe zakupy w sklepie internetowym Mi-Home.pl na produkty Smart Home Xiaomi.

Hulajnoga Mi Electric Scooter 3 jest stylowym towarzyszem podróży dla osób dojeżdżających do pracy lub na uczelnie w mieście. Ma lekką oraz praktyczną, składaną 3-stopniowo konstrukcję, dzięki czemu jest wygodna w przenoszeniu i zmieści się niemal wszędzie tam, gdzie podręczny bagaż. Osiąga prędkość do 25 km/h na silniku o mocy maksymalnej 600 W. Ma zaawansowane funkcje bezpieczeństwa: system przeciwpoślizgowy E-ABS i wzmocniony tylny hamulec tarczowy z dwoma zaciskami.

Pieniądze to nie wszystko Sławomir Dudek FOR

Promocja zaczyna się 16.09 i kończy 30.09. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na dodajinpost.pl

Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze