XIAOMI

i

Autor: Łukasz Trybulski/Super Biznes/Super Express XIAOMI

Nowe technologie

Konkurs Xiaomi i InPost. Odbierz 10 proc. zniżki i wygraj super nagrody

2022-09-17 9:44

Oficjalny internetowy sklep Xiaomi Mi-Home.pl wraz z InPost wspólnie ogłaszają konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Wystarczy na stronie dodajinpost.pl wskazać do pięciu sklepów, z których chcielibyśmy otrzymywać zakupy z dostawą przez Paczkomat® i uzasadnić w kilku zdaniach swój wybór. Najlepiej kreatywnie! Warto się postarać, gdyż trzy najciekawsze wpisy zostaną nagrodzone – zwycięzcy otrzymają elektryczne hulajnogi Mi Electric Scooter 3!

 - Lubisz zamawiać zakupy z odbiorem przez Paczkomat®, ale takiej opcji dostawy brakuje w wybranym przez Ciebie e-sklepie? Dobrze się składa! Weź udział w akcji Dodaj InPost i wskaż do 5 sklepów internetowych, w których chcesz wygodnie odbierać swoje zakupy zamówione z dostawą przez Paczkomat® InPost. Uzasadnij kreatywnie swój wybór, a staniesz przed szansą wygrania hulajnogi elektrycznej Mi Electric Scooter 3, a także otrzymasz jedną z wielu nagród gwarantowanych: 10 proc. zniżki w sklepie Mi-Home.pl - czytamy w komunikacie prasowym.

Co więcej, każdy kto wypełni poprawnie formularz konkursowy, otrzyma 10 proc. zniżki na jednorazowe zakupy w sklepie internetowym Mi-Home.pl na produkty Smart Home Xiaomi.

Hulajnoga Mi Electric Scooter 3 jest stylowym towarzyszem podróży dla osób dojeżdżających do pracy lub na uczelnie w mieście. Ma lekką oraz praktyczną, składaną 3-stopniowo konstrukcję, dzięki czemu jest wygodna w przenoszeniu i zmieści się niemal wszędzie tam, gdzie podręczny bagaż. Osiąga prędkość do 25 km/h na silniku o mocy maksymalnej 600 W. Ma zaawansowane funkcje bezpieczeństwa: system przeciwpoślizgowy E-ABS i wzmocniony tylny hamulec tarczowy z dwoma zaciskami.

Pieniądze to nie wszystko Sławomir Dudek FOR

Promocja zaczyna się 16.09 i kończy 30.09. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na dodajinpost.pl

Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze