Huawei sklep

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Huawei sklep

Kupony zniżkowe do gier pobranych z AppGallery. Nowa promocja Huawei

2022-02-14 7:12

Huawei rusza z promocją „Weekendy z AppGallery” skierowaną do fanów gier mobilnych – co tydzień, w każdy weekend, na użytkowników sklepu czekać będzie pakiet aż 5 kuponów zniżkowych, które można wykorzystać na zakupy w grach pobranych z AppGallery. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest osiągnięcie minimalnej wartości zamówienia, określonej dla każdego kuponu.

W lutym na użytkowników AppGallery czekają również dodatkowo atrakcyjne zniżki na zakupy oraz Punkty Huawei w wybranych grach, w tym popularnej na całym świecie World of Tanks Blitz, a także Lords Mobile, Might Party, The Ants oraz Puzzle and Survival. W promocji „Weekendy z AppGallery”, w każdy weekend, od piątku od godziny 17:00 do niedzieli do godziny 23:59, użytkownicy będą mogli odebrać pakiet 5 kuponów zniżkowych do wykorzystania na zakupy w grach pobranych z AppGallery:

  •  Kupon zniżkowy o wartości 3 zł na zakupy za minimum 18 zł;
  •  kupon zniżkowy o wartości 6 zł na zakupy za minimum 35 zł;
  •  kupon zniżkowy o wartości 12 zł na zakupy za minimum 70 zł;
  •  kupon zniżkowy o wartości 25 zł na zakupy za minimum 160 zł;
  •  kupon zniżkowy o wartości 50 zł na zakupy za minimum 320 zł.
EKG 2021. Koniec wydawania fortuny na sprzęt gamingowy?! Ryszard Hordyński o rozwoju sieci 5G

Jak to działa?

Aby otrzymać komplet 5 kuponów zniżkowych, wystarczy przejść na stronę promocji „Weekendy z AppGallery” bezpośrednio ze strony głównej AppGallery, kliknąć przycisk „Odbierz kupony” i zaakceptować warunki udziału w promocji. Odebrane kupony będą widoczne w aplikacji AppGallery, po przejściu do zakładki Ja-Nagrody-Kupony. W ciągu promocyjnego weekendu, można odebrać aż 3 zestawy kuponów – wystarczy wejść na stronę promocji w odstępie 24 godzin, czyli np. odbierając kupony w piątek o 17:01, kolejny zestaw można zdobyć w sobotę o 17:01. Liczba kuponów w promocji jest ograniczona. Szczegóły dostępne są w regulaminie na stronie.

Gry w AppGallery

Przez cały luty na użytkowników AppGallery czekają atrakcyjne promocje i oferty w wybranych grach: • Do 13 lutego za zakupy w grze „Lords Mobile” można zyskać zwrot w Punktach Huawei: 10% za pierwszy dzienny zakup w grze, 15% za drugi dzienny zakup w grze oraz 20% za trzeci dzienny zakup w grze. Punkty Huawei można wykorzystać na kolejne zakupy w grach i aplikacjach pobranych z AppGallery. Każdy Punkt Huawei to równowartość jednego złotego do wydania w usługach Huawei.

• Do 14 lutego za zakupy w „World of Tanks Blitz” można zyskać 10 zł zniżki na zakup karnetu bojowego do wykorzystania w grze (cena obniżona o 50%), a także zwrot w punktach Huawei o wartości 15% zakupów w grze do wykorzystania na kolejne zakupy w AppGallery. Na przykład za zakupy w grze o wartości 100 zł, użytkownik otrzyma 15 Punktów Huawei.

• Do 28 lutego za zakupy w „Might Party” można otrzymać kupon obniżający cenę większości przedmiotów w grze nawet o 50%, a także zwrot w punktach Huawei o wartości 15% zakupów w grze do wykorzystania na kolejne zakupy w AppGallery. Na przykład za zakupy w grze o wartości 100 zł, użytkownik otrzyma 15 Punktów Huawei.

• Do 28 lutego można zyskać 50% zniżki na zakup Pakietu Powitalnego w grze „The Ants”.

• Do 28 lutego za zakupy w „Puzzle and Survival” można odebrać 4 kupony obniżające wartość kolejnych zakupów w grze od 15% do 50%, a także zwrot w punktach Huawei o wartości 10% zakupów w grze do wykorzystania na kolejne zakupy w AppGallery. Na przykład za zakupy w grze o wartości 100 zł, użytkownik otrzyma 10 Punktów Huawei.

Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?
Najnowsze