Huawei sklep

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Huawei sklep

Walentynki w AppGallery i promocje Huawei. Do zdobycia nagrody i vouchery

2022-02-08 2:54

Z okazji nadchodzących Walentynek, Huawei wystartował z promocją w swoim sklepie z aplikacjami AppGallery, w której do zdobycia są atrakcyjne nagrody – zniżki na przejazdy w Bolt, półroczny, darmowy dostęp do Tinder Plus, a także tablet Huawei MatePad 11 lub smartfon Huawei nova 9. Promocja trwa do 17 lutego i mogą w niej wziąć udział użytkownicy zarówno starszych smartfonów Huawei z GMS, jak i najnowszych urządzeń opartych o HMS. Dodatkowo technologiczny gigant wystartował z promocją na wybrane urządzenia z okazji nadchodzącego święta zakochanych. Wyjątkowa oferta potrwa do 20 lutego lub do wyczerpania zapasów.

Wybrane urządzenia Huawei w walentynkowej promocji dostępne są między innymi w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Neonet, Komputronik, Empik i Decathlon oraz w sieci Play. Oferta może różnić się w zależności od sklepu, szczegóły dostępne są u partnerów.

Na klientów sklepu internetowego huawei.pl czeka dodatkowa oferta – możliwość stworzenia własnego zestawu produktów. Do wybranych smartwatchy, laptopów, tabletów czy smartfonów można dobrać jeden lub więcej produktów z dostępnej listy, na przykład do smartwatchy można dokupić w atrakcyjnej cenie bezprzewodowe słuchawki lub wagę, a do laptopów – bezprzewodową mysz lub router. Lista urządzeń w promocyjnej ofercie jest dostępna na tej stronie internetowej.

„Walentynkowe promocje do pokochania” od Huawei

Osoby, które szukają idealnego smartwatcha dla swojej drugiej połówki, mogą wybrać spośród kilku modeli w atrakcyjnych cenach. W ofercie można znaleźć Huawei Watch GT 2 (46 mm) za 699 zł lub najnowsze smartwatche z serii Watch GT 3 – model 46 mm w wersji Elite można kupić za 1 199 zł, a w wersji Active za 999 zł, natomiast model 42 mm w wersji Elegant za 1 199 zł, a w wersji Active za 1 049 zł. W ofercie znalazły się też unikalne Huawei FreeBuds Lipstick – czerwone, bezprzewodowe słuchawki zamknięte w eleganckim etui przypominającym szminkę. Słuchawki dostępne sąw rekomendowanej cenie 999 zł i z voucherem o wartości 200 zł do wykorzystania w perfumeriach Douglas.

W ofercie można znaleźć również szeroki wybór funkcjonalnych, mobilnych laptopów, między innymi Huawei MateBook D 15 z procesorem Intel Core i5 w rekomendowanej cenie detalicznej 2 999 zł, Huawei MateBook D 14 z procesorem Intel Core i5 również za 2 999 zł, a także najnowszy Huawei MateBook 14s z procesorem Intel Core i5 za 4 299 zł. Dla pasjonatów gier, Huawei przygotował monitor Huawei MateView GT 34” – w wersji z wbudowanym soundbarem za 2 199 zł oraz bez, za 1 999 zł. Na klientów czeka też Huawei MateView 27” w cenie 1 399 zł. W ofercie znalazł się również jeden z najnowszych smartfonów marki – Huawei nova 9, który można kupić w rekomendowanej cenie 1 999 zł.

Tańczące z promocjami 4.02

Promocje w AppGallery

Użytkownicy AppGallery, którzy zalogują się do ID Huawei i pobiorą 5 aplikacji z listy dostępnej w dedykowanej zakładce w sklepie, mogą odebrać voucher do aplikacji Bolt o wartości 7 zł. Uczestnik może otrzymać maksymalnie jeden kod w trakcie trwania promocji. Voucher jest ważny do 31 marca 2022 roku. Osoby, które chcą powalczyć o atrakcyjne nagrody rzeczowe i vouchery do Tinder Plus, muszą udostępnić stronę konkursową znajomym – warunkiem odebrania jednej z nagród jest otwarcie tej strony przez wymaganą liczbę osób zalogowanych do ID Huawei:

  •  półroczny, darmowy dostęp do Tinder Plus – 30 osób otworzy udostępnioną stronę konkursu;
  •  jedno z urządzeń Huawei – tablet Huawei MatePad 11 albo smartfon Huawei nova 9 – strona konkursowa otworzona przez 200 osób.

Liczba voucherów i nagród jest ograniczona, nagrody przyznawane są na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Szczegóły promocji znajdują się w AppGallery oraz w dostępnym tam regulaminie.

Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, a więc w pełni funkcjonalnych na urządzeniach Huawei opartych o autorski system usług mobilnych. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 560 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze