smartwatch Garmin Vivomove Sport

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE smartwatch Garmin Vivomove Sport

Nowy hybrydowy smartwatch Garmin vívomove Sport [ZDJĘCIA]

2022-01-07 3:13

Garmin zaprezentował nowy hybrydowy smartwatch vívomove® Sport z prawdziwymi wskazówkami, które przesuwają się, odsłaniając ukryty ekran dotykowy. Stworzony dla tych, którzy szukają stylowego zegarkai chcą jednocześnie monitorować swoje zdrowie i aktywność, vívomove Sport ma szeroki wachlarz inteligentnych funkcji, w tym m. in. monitorowanie energii Body BatteryTM, całodobowy pomiar poziomu stresu, zaawansowane monitorowanie snu czy wbudowane aplikacje sportowe z GPS po połączeniu ze smartfonem.

Garmin vívomove Sport

Nowe, intrygujące warianty kolorystyczne czynią vívomove Sport uniwersalnym smartwatchem do monitorowania kondycji. Sugerowana cena detaliczna zegarka wynosi 179,99 euro. "Vívomove to wyjątkowa seria produktów Garmin i jest nam niezmiernie miło, że możemy ją rozszerzyć o model vívomove Sport. Smartwatch jest użyteczny tylko wtedy, gdy się go nosi, a wiemy, że wiele osób nadal chciałoby, żeby wyglądał on jak tradycyjny zegarek z prawdziwymi wskazówkami. Vívomove Sport stanowi połączenie wyglądu analogowego zegarka z inteligentnymi funkcjami, i to w dobrej cenie" - mówi Susan Lyman, wiceprezes ds. globalnego marketingu konsumenckiego w firmie Garmin.

Klasyczny design z inteligentnym twistem

Vívomove Sport wygląda jak tradycyjny zegarek, ale wyposażony jest w zaawansowane funkcje smartwatcha. Posiada prawdziwe, tykające wskazówki oraz ukryty wyświetlacz, który pojawia się tylko wtedy, gdy jest potrzebny. Wystarczy dotknąć ekranu dotykowego, a wskazówki automatycznie się przesuną.

Zegarek ma wygodny silikonowy pasek i dopasowaną kolorystycznie nawiązującą do estetyki wellness. Dopracowane metaliczne akcenty dodają całości charakteru i sprawiają, że zegarek wygląda elegancko i nowocześnie. Możesz wyrazić siebie, wybierając jedną z kilku wersji kolorystycznych lub niestandardową kombinację kolorów dzięki opcji personalizacji zegarka Your Watch Your Way.

Kongres 590 2021: Paweł Kowalczyk prezes Polskiej Ligii E-Sportowej: Jestem pewien, że e-Sport będzie na olimpiadzie

Zdrowie i kondycja

Szeroka gama narzędzi, które wykorzystują wiodące w branży funkcje zdrowotne firmy Garmin, pomagają lepiej poznać własne ciało i zadbać o samopoczucie:

•        vívomove Sport umożliwia zwiększyć świadomść na temat swojego stanu zdrowia poprzez monitorowanie oddechu, saturacji krwi1, stresu, zaawansowane opcje monitorowania snu (wraz z określaniem długości trwania poszczególnych faz snu), poziomu nawodnienia oraz całodobowe monitorowanie tętna (mozliwością ustawienia własnych alertów o niskim lub wysokim tętnie)2.

•        Funkcja Body BatteryTM pokazuje aktualny poziom rezerw energii organizmu, co może pomóc w planowaniu treningów i ułatwia najbardziej optymalizację czasu regeneracji.

•        Funkcje zdrowia kobiet, w tym monitorowanie cyklu menstruacyjnego i ciąży, umożliwiają rejestrowanie objawów oraz innych danych dotyczących zdrowia i samopoczucia w aplikacji Garmin ConnectTM.

•        Ćwiczenia oddechowe pomagają użytkownikowi się zrelaksować lub skoncentrować.

Sport i aktywność

Jak sama nazwa wskazuje, vívomove Sport jest wyposażony w szereg funkcji ułatwiających prowadzenie aktywnego trybu życia. Sprawdza się dobrze, zarówno na siłowni, jak podczas codziennych obowiązków czy spotkań ze znajomymi.

•   Zawiera wbudowane aplikacje sportowe do jogi, ćwiczeń siłowych, pilatesu, cardio, bieżni, jazdy na rowerze i innych rodzajów aktywności.

•   Łączy się z GPS w kompatybilnym smartfonie, aby dokładnie śledzić dystans i tempo podczas spacerów, biegów i przejażdżek rowerowych na świeżym powietrzu.

•   Monitoruje aktywność przez cały dzień dzięki pomiarom liczby kroków, spalonych kalorii, minut intensywnej aktywności i innym przydatnym funkcjom

•   Funkcje śledzenia i bezpieczeństwa wysyłają wiadomość z lokalizacją użytkownika do wybranych kontaktów w sytuacjach awaryjnych3 i pomagają zapewnić poczucie bezpieczeństwa.

Zegarek na co dzień

Unikalna hybrydowa konstrukcja vívomove Sport pozwala użytkownikom dyskretnie pozostawać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem. 

•   Czas pracy baterii wynosi do 5 dni w trybie smartwatcha i do jednego dodatkowego dnia w trybie zegarka.

•   Inteligentne powiadomienia o połączeniach przychodzących, wiadomościach tekstowych, aktualizacjach w mediach społecznościowych i alertach. Użytkownicy systemu AndroidTM mogą odpowiadać na wiadomości tekstowe z poziomu zegarka. Dzięki dedykowanemu ekranowi kalendarza, możesz łatwo sprawdzić swoje plany na każdy dzień.

•   Dane dotyczące zdrowia i aktywności znajdują się w jednym miejscu w aplikacji Garmin Connect, gdzie użytkownicy mogą łączyć się, porównywać i udostępniać swoje wyniki.

•   W przeciwieństwie do wielu smartwatchy, vívomove Sport może być używany zarówno ze smartfonami firmy Apple®, jak i tymi z systemem Android.

Sonda
Czy korzystasz ze smartwatcha?

Zegarek vívomove Sport jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 179,99 euro na stronie garmin.com. Będzie również prezentowany podczas targów CES 2022 na stoisku firmy Garmin nr 3643. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze