Podwodne MP3

2008-11-27 13:55

Nazwa nowego odtwarzacza iBOX nie bez przyczyny od razu kojarzy się z mitologicznym władcą mórz i oceanów. Poseidon, bo tak nazywa się urządzenie, jest w 100 % wodoodporny.

Poseidon to niewielki walec – trochę ponad 6 cm długości i prawie 2 cm średnicy – dzięki 2GB wewnętrznej pamięci może zmieścić około czterech godzin muzyki zapisanych w wysokiej jakości. Małe rozmiary powodują, że odtwarzacz jest wygodny i prosty w obsłudze. Dodatkowo na obudowie umieszczono tylko podstawowe klawisze, przez co jest stosunkowo elegancki.

Najważniejsze jednak jest to, że nowy iBOX spełnia międzynarodowy standard wodoszczelności IPX8 - co w praktyce oznacza, że jest absolutnie wodoodporny. Dzięki temu iBOX przypadnie do gustu wszystkim osobom aktywnym i energicznym, którzy z ulubionymi dźwiękami nie chcą rozstawać się na basenie, czy na łódce.

Miłośnicy muzyki, w każdym zestawie z iBOX Poseidon znajdą również wodoodporne słuchawki, zwykłe słuchawki, oraz zestaw wymiennych gumek do uszu. Dla miłośników joggingu przygotowano również specjalny zestaw z opaską na ramię, w której można umieścić odtwarzacz podczas ćwiczeń.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze