Tak jak w kinie

2008-04-14 16:21

Nowy odtwarzacz Blu-ray Panasonic DMP-BD30 przenosi widzów w świat kinowej jakości obrazu i dźwięku.

Odtwarzacz posiada dodatkowy dekoder video, umożliwiający użycie funkcji PIP (Picture-in-Picture), a także dekoder audio, który pozwala np. na wybór jednej ścieżki dźwiękowej z dwóch obrazów (funkcja Audio Mix).

 

Wybór funkcji Picture in Picture powoduje wyświetlenie na głównym obrazie małego okienka, z dodatkowymi informacjami na temat odytwarzanego materiału Blu-ray. Funkcja dostępna jest w czterech opcjach:
- Enhanced Commentary - jednoczesne obserwowanie głównej fabuły oraz komentarza reżysera,

- Backstage Pass Function - dostęp do dodatkowych informacji nt. osób, miejsc, przedmiotów pokazywanych na odtwarzanym właśnie filmie Blu-ray,
- Peek Behind The Animation - obserwowanie aktorów dubbingujących kreskówki,
- Audio Mixing - odtwarzanie wybranej ścieżki dźwiękowej

 

Panasonic DMP-BD30 wyposażony jest w slot SD. Odtwarza format AVCHD z kamer High Definition, a materiał zapisany na karcie pamięci SD może być wyświetlany bezpośrednio z odtwarzacza Blu-ray. Urządzenie wyświetla również zdjęcia w formacie JPEG w rozdzielczości Full HD.

Sercem nowego Blu-Raya marki Panasonic jest układ obrazu UniPhier zapewniający żywe, naturalne kolory, które są niezwykle wierne kinowym oryginałom. Układ P4HD (Pixel Precision Progressive Processing for HD) gwarantuje 16–poziomowy system detekcji ruchu, konwersję do 1080p, odtwarzanie 24 klatek na sekundę i wsparcie łącza HDMI w wersji V. 1.3. Dodatkowo, urządzenie jest kompatybilne z profilem Deep Color.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze