Huawei FreeBuds SE

i

Autor: Materiały prasowe Huawei FreeBuds SE

Nowości technologiczne

Wszechstronne słuchawki bezprzewodowe debiutują w Polsce. Poznaj Huawei FreeBuds SE

2022-07-28 1:38

Huawei CBG rozszerza ofertę popularnych słuchawek bezprzewodowych wprowadzając do Polski model Huawei FreeBuds SE. To urządzenie w przystępnej cenie przeznaczone dla szerokiego grona użytkowników, łączące lekkość z czystym dźwiękiem i długim czasem pracy na jednym ładowaniu. FreeBuds SE już są dostępne w sklepach i do 7 sierpnia będzie można nabyć je w specjalnej ofercie z okazji premiery.

Niebywała lekkość w noszeniu i wyglądzie

Rozwój całkowicie bezprzewodowych słuchawek w ostatnich latach sprawił, że konsumenci pokochali ich wygodę i wszechstronność. Użytkownicy zwracają uwagę na coraz lepszą jakość dźwięku i stylowe wzornictwo. Urządzenia te służą dziś nie tylko do odtwarzania muzyki i prowadzenia rozmów, ale stopniowo stają się modnym i przydatnym dodatkiem, który po prostu warto mieć. Huawei FreeBuds SE charakteryzują się komfortem noszenia, wysokiej jakości dźwiękiem, długim czasem odtwarzania oraz eleganckim wyglądem.

Huawei FreeBuds SE wyróżnia zmodyfikowana konstrukcja częściowo douszna. Dzięki niej każda ze słuchawek dopasowuje się do konturu ucha, co zmniejsza nacisk na kanał słuchowy jednocześnie zapewniając dobre dopasowanie. Taka budowa skutecznie eliminuje część hałasów, które mogą być słyszalne dookoła. W celu zapewnienia krystalicznie czystego dźwięku zastosowano tu cyfrową eliminację szumów środowiskowych (ENC). Dodatkowo, dostępne w pudełku silikonowe końcówki w trzech różnych rozmiarach pozwalają właściwe dopasować urządzenie pod indywidualne preferencje oraz osiągnąć wyższy poziom przyjemności z użytkowania.

Dobra jakość muzyki oraz rozmów

Huawei FreeBuds SE zapewniają dobrą jakość rozmów, nawet w zatłoczonych i głośnych miejscach. Jest to możliwe dzięki technologii formowania wiązki dźwięku, działającej w oparciu o dwa mikrofony. Z dużą dokładnością odróżnia ona głos użytkownika od hałasu otoczenia. Za czystość i jakość dźwięku odpowiadają tu dynamiczne, 10-milimetrowe przetworniki i ultrawrażliwe polimerowe membrany. Wydobywają one bogate tekstury w szerokim zakresie dźwięków, a zrównoważony, trójkanałowy system audio pozwala zarówno docenić jakość muzyki, jak i uwypukla głos rozmówcy.

EKG 2021. Koniec wydawania fortuny na sprzęt gamingowy?! Ryszard Hordyński o rozwoju sieci 5G

Dobre wyposażenie i użyteczność

Dzięki najnowocześniejszej technologii łączności Bluetooth 5.2, słuchawki Huawei FreeBuds SE znacząco minimalizują opóźnienia i sprawiają, że dźwięk jest zsynchronizowany z obrazem na ekranie smartfonu, tabletu czy komputera. To jedna z kluczowych przewag tych słuchawek nad wieloma produktami w tym segmencie cenowym. Słuchawki oferują do 24 godzin pracy z wykorzystaniem etui ładującego, wyposażonego w uniwersalne złącze USB-C. Pozwalają na słuchanie muzyki do 6 godzin lub prowadzenie rozmów nawet do 4 godzin na jednym ładowaniu. Poziom naładowania baterii można łatwo sprawdzić po podłączeniu słuchawek do urządzenia lub w aplikacji Huawei AI Life.

Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?

Bardziej interaktywna i naturalna obsługa

Huawei FreeBuds SE wyposażone są w czujniki ruchu i wibracji, które sprawiają, że sterowanie dotykowe jest wyjątkowo precyzyjne i przewidywalne. Gest dwukrotnego dotknięcia wstrzymuje lub wznawia odtwarzanie, jak również pozwala odebrać i zakończyć połączenie. Korzystając z aplikacji mobilnej Huawei AI Life (dostępnej na systemy Android i iOS) można dostosować ustawienia i dopasować słuchawki tak, by działały, jak życzy sobie tego ich użytkownik.

Słuchawki Huawei FreeBuds SE charakteryzują się minimalistycznym stylem się w klasycznej bieli lub nietuzinkowym, niebiesko-miętowym połysku. Ich komfort łączy się z lekkością wizualna.

Dostępność, ceny i promocje przedsprzedażowe

Słuchawki FreeBuds SE są dostępne w Polsce w sklepach stacjonarnych partnerów biznesowych Huawei: sieciach handlowych Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Neonet, Komputronik oraz Decathlon, jak również online w Oficjalnej Strefie Marki Allegro oraz na Huawei.pl. FreeBuds SE są dostępne już od 27 lipca 2022 r., w sugerowanej cenie detalicznej 199 zł. Do 7 sierpnia 2022 r. będzie można nabyć je o 20 zł taniej, za 179 zł.

Na kupujących w sklepie Huawei.pl. czekają dodatkowe korzyści. Każdy, kto kupi słuchawki Huawei FreeBuds SE do 7 sierpnia, a następnie przetestuje je i podzieli się swoją opinią na huawei.pl, będzie mógł odebrać kupon na zakup wagi HUAWEI Scale 3 w cenie 1 zł. Kolejnym benefitem jest opcja dokupienia usługi FreeBuds Loss w promocyjnej cenie 19,90 zł, umożliwiającej zakup nowej słuchawki w miejsce zagubionej lub zniszczonej. Zakup FreeBuds SE w ograniczonym czasie premiowany będzie także naliczeniem podwójnych punktów w programie lojalnościowym Huawei, które będzie można wymienić na zniżki podczas zakupów w sklepie marki. Niezależnie od tych promocji, klienci, którzy zapiszą się na newsletter, otrzymają kupon rabatowy o wartości 50 zł (na zakupy powyżej 299 zł).

Najnowsze