5 rzeczy, które powinieneś mieć w polisie mieszkaniowej

i

Autor: Shutterstock

5 rzeczy, które powinieneś mieć w polisie mieszkaniowej

2020-09-29 0:00

Standardowe ubezpieczanie nieruchomości kojarzy nam się z ochroną murów, okien, drzwi na wypadek burzy czy powodzi. Wiemy też, że najczęściej chroni też przed skutkami przepięcia, pożaru czy kradzieży z włamaniem. To wszystko obejmuje polisa mieszkania w LINK4, w której kryje się znacznie więcej. Zobacz, co dostaniesz od LINK4 w ramach ubezpieczenia mieszkania lub domu.

1. Na wypadek okradzenia poza domem

Jeśli zostaniesz okradziony w tramwaju, autobusie, pociągu czy na spacerze, ubezpieczyciel pokryje straty. Ubezpieczeniem do 1000 złotych są objęte m. in. teczki, torby, zegarki, telefony komórkowe, sprzęt elektroniczny.

2. OC w życiu prywatnym

To mało znana, ale niezwykle cenna i bardzo szeroka funkcjonalność. Zadziała, gdy zalejesz sąsiadów. Pomoże, gdy – oczywiście przypadkiem - zarysujesz komuś samochód. Zadziała także wówczas, gdy – także przypadkiem – zniszczysz komuś telefon komórkowy lub laptopa.

3. Assistance domowy

Naprawdę nie musimy wiedzieć też jak wymienić rurę pod umywalką lub zamek w drzwiach. Od tego są fachowcy, których pomoc mamy w standardzie, a z ich usług możemy korzystać wielokrotnie.

4. Szkody wyrządzone przez dzikie zwierzęta

Dziki lubią zapuszczać się w osiedlowe uliczki, co czasem wiąże się ze zniszczonym ogrodzeniem. Problemem bywają kuny, które upodobały sobie poddasza domów jednorodzinnych i przegryzają kable i niszczą instalacje. Za szkodliwą działalność tych i innych zwierząt odpowiedzialność weźmie LINK4.

5. Chroniony jest nie tylko właściciel mieszkania

Ochroną LINK4 jest objęty nie tylko właściciel ubezpieczonej nieruchomości, ale także wszyscy domownicy, w tym dzieci. Jeśli okradziony zostanie współmałżonek lub dziecko klienta, z pomocą pospieszy LINK4. Jeśli dziecko klienta wybije sąsiadom szybę, koszty naprawy szkody również pokryje LINK4.

Po szczegóły warto zajrzeć na stronę www.link4.pl, albo zadzwonić pod numer 22 444 44 44.

Wszystkie produkty LINK4 można kupić bez wychodzenia z domu. W trybie zdalnym dostępni są też współpracujący z LINK4 agenci. Przed zakupem polisy należy zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia, w których opisane są limity i wyłączenia.

Najnowsze