Biedronka - mega promocje! Lody za 1 grosz, szynka za 1 złoty, cały kurczak za 5 złotych

2020-06-01 5:42 BSW
Sklep Biedronka / zdjęcie ilustracyjne
Autor: mat. pras. Sklep Biedronka / zdjęcie ilustracyjne

Biedronka w tym tygodniu przygotowała promocje zarówno dla dorosłych, jak i dla tych najmłodszych! Sieć oferuje lody, które można kupić nawet za 1 grosz, zaś szynkę na porządny obiad za złótówkę, a tuszkę kurczaka za zaledwie 5 złotych. Do tego w Biedronce dostępne będą też promocyjne frytki, mięso mielone czy żeberka. Także ryby będą w okazyjnej cenie! Zobacz promocje Biedronki w tym tygodniu.

Klienci sieci Biedronka mogą zacierać ręce i skorzystać z wielkiej promocji na lody. W dzień dziecka 2020 kupując w Biedronce lody familijne Big Milk drugi, tańszy lód otrzymamy już za 1 grosz, albo za 1 złoty możemy kupić wszystkie lody Marletto na patyku, w rożku czy w kubeczku.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Polacy wciąż unikają zakupów w galeriach handlowych

Biedronka oferuje też promocję na szynkę ogonówkę z Krainy Wędlin, która dostępna będzie w cenie 1,49 zł za 100 g (promocja ważna tylko z kartą Moja Biedronka), świeżą tuszkę z kurczaka bez podrobów w cenie 4,99 zł za 1 kg, ćwiartkę z kurczaka wędzoną za zaledwie 0,79 zł za 100 g. Klienci sieci w promocji otrzymają także mięso mielone na kotlety z indyka w cenie 3,49 zł za 500 g opakowania (promocja ważna tylko z kartą Moja Biedronka i przy zakupie 3 opakowań) oraz żeberka wieprzowe w paskach za 17,99 zł za 1 kg.

ZOBACZ KONIECZNIE: Bon na wczasy dla każdego podatnika. Jest kolejny postulat

Biedronka dla fanów ryb przygotowała promocje na świeżego pstrąga tęczowego (2,49 zł za 100 g), polędwicę z dorsza atlantyckiego (4,99 zł za 100 g) czy dla dzieci fileciki z dorsza atlantyckiego za 3,99 zł za 100 gramów.

28 ton nazistowskiego złota ukryte na Dolnym Śląsku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze