godziny dla seniora/Biedronka

i

Autor: materiały prasowe godziny dla seniora/Biedronka

Biedronka. Mega promocja na masło i mięso! [ZDJĘCIA]

2020-10-16 15:40

Biedronka nie przestaje zaskakiwać z ogromnymi promocjami. Dzięki nim możemy tanio kupić masło, mięsa i jajka. To nie jedyne promocje w Biedronce w tym tygodniu. W atrakcyjnych cenach możemy kupić też herbatę oraz wiele francuskich specjałów artykułów w ramach akcji - Czas na Francję.

Nowe promocje w BiedronceJednym z hitów w Biedronce jest masło polskie extra Mlekovita w cenie 3,33 zł za kostkę 200 g, pod warunkiem, że mamy kartę Moja Biedronka i kupimy 3 opakowania. Tania jest też szynka wieprzowa bez kości pakowana próżniowo w cenie 8,99 zł za kg, też dla posiadaczy karty. Mięsne zakupy warto zrobić w dniach 16 - 17.10 Tylko w piątek i w sobotę możemy kupić łopatkę wieprzową bez kości za 7,99 zł/kg, jeśli mamy kartę Moja Biedronka. Z kartą wyjątkowo tanie są jajka Moja Kurka. Opakowanie 30 sztuk, rozmiar M kosztuje 7,99 zł, czyli za jedno jajko zapłacimy 27 groszy.

Czytaj też: Limity w sklepach! Sieci wydłużają godziny otwarcia. Zobacz, kiedy możesz zrobić zakupy

Biedronka zachęca też do kupna owoców i warzyw. Marchew kupimy za 1,49 zł za kg, a cytryny za 4,99 zł/kg. Kapusta na gołąbki jest w cenie 2,99 zł/kg, a awokado – 16,90 z/kg. Dyskont ma też ofertę dla miłośników herbaty. Wszystkie herbaty Remsey, drugie tańsze opakowanie kupimy 50 proc. taniej, z kartą Moja Biedronka. Rodzaje herbaty możemy mieszać dowolnie. Dyskont przygotował też wiele atrakcji rodem z Francji. Czas na Francję to wiele gatunków serów- pleśniowych, żółtych, kozich czy owczych, francuskie wędliny, ciastka, słodycze a nawet kosmetyki.

Tańczące z promocjami 9 X
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze