Biedronka

i

Autor: Marek Kudelski / Super Express Zdjęcie ilustracyjne

Biedronka na wakacje: biedronkobus, dostawy na plaże, sklepy otwarte 24h oraz wyprzedaże

Biedronka w te wakacje rusza z nową ofertę. W nadmorskich kurortach plażowicze będą mogli pojechać biedronkobusem do sklepu. A jeśli nie chcą się ruszać z plaży, to Glovo dostarczy im zakupy prosto z Biedronki. W miejscowościach turystycznych aż 11 sklepów będzie otwartych przez całą dobę. W Polskę wyruszą także mobilne outlety.

"Wakacje to przede wszystkim czas wypoczynku, dlatego chcemy by nasi klienci jak najwygodniej i najszybciej mogli zrobić konieczne zakupy i by jak najdłużej mogli cieszyć się z wyczekiwanego odpoczynku. Sieć Biedronka na rozpoczęcie wakacji wprowadza szereg udogodnień nie tylko w turystycznych miejscowościach nad morzem, ale również w innych częściach kraju" - mówi Anna Pilarczyk, regionalna menedżerka ds. Marketingu Operacyjnego w sieci Biedronka

Biedronkobusem do Biedronki

Już od 27 czerwca do 22 sierpnia w Łebie zostanie uruchomiona specjalna linia obsługiwana przez Biedronkobus. Autobusem za symboliczną złotówkę będzie można dojechać do sklepu sieci Biedronka. Biedronkobus kursować będzie codziennie w godzinach popołudniowych (z wyłączeniem niedzieli niehandlowych).  

Z Biedronki prosto na plażę

Biedronka poszerzyła wakacyjną współpracę z firmą kurierską Glovo. Dzięki temu plażowicze będą mogli skorzystać z usługi BIEK w aplikacji Glovo i zamówić wybrane produkty do jednego z trzech punktów odbioru na plaży. Punkty zlokalizowane są na plaży w Jelitkowie przy wejściu nr 78 oraz przy restauracjach przy piaszczystej plaży, a także przy wejściu na molo w Brzeźnie. Zamówienie będzie zrealizowane i dostarczone w 15 minut. Już teraz z usługa BIEK dostępna w 6 miastach, w wybranych strefach. 

Tańczące z Promocjami 21.06.22

Biedronka i zewnętrzne warzywniaki 

Od 1 lipca do 31 sierpnia w Mielnie, Dźwirzynie, Ustroniu Morskim oraz Dziwnowie sklepy Biedronki będą oferować warzywa i owoce w zewnętrznych warzywniakach. "Dzięki czemu klienci będą mogli kupić ulubione świeże produkty bez wchodzenia do środka sklepu" – zapowiada Biedronka. 

Sklepy Biedronka całodobowe

Aż 11 sklepów w nadmorskich miejscowościach: Ustce, Darłowie, czy Kołobrzegu będzie otwarte całodobowo.  

Wakacyjne wyprzedaże w sieci Biedronka

Wakacyjne wyprzedaże artykułów przemysłowych od lat ciesza się wielką popularnością wśród kupujących. Od końca czerwca do końca lipca na tereni 16 sklepów staną naczepy wyprzedażowe, czyli Mobilne Outlety Biedronki. Naczepy wyprzedażowe będą sprzedawać artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia i  w cenie niższej nawet o 50 proc. Będzie można zapłacić za zakupy kartą, a całą naczepę chłodzić będą klimatyzatory. Outlety będą dostępny w m.in. Podbeskidziu, Gnieźnie, Katowicach czy Chełmie.  

Dodatkowo 54 sklepy Biedronki na czas wakacji wystawią namioty wyprzedażowe z artykułami przemysłowymi. Namioty staną m.in. w: Mikołajkach, Giżycku, Słupsku oraz Warszawie.

Rozwiąż QUIZ: Wakacje we Włoszech? Bez 8/14 nawet nie myśl o wyjeździe

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Wakacje we Włoszech? Bez 8/14 nawet nie myśl o wyjeździe

Pytanie 1 z 14
Ile rodzajów makaronu wyróżnia się we Włoszech?
Najnowsze