Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK SZALONE promocje w Biedronce! Lody i mięso za 1 zł, kiełbasa i piwo ZA DARMO

Biedronka rozdaje markowe kosmetyki! Sprawdź co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji

2021-06-09 13:57

Do dobrych promocji spożywczych w Biedronce klienci zdążyli się przyzwyczaić. Ale do sklepów popularnego dyskontu warto się też udać po artykuły gospodarstwa domowego, chemię gospodarczą czy kosmetyki w atrakcyjnych cenach. W najnowszej promocji Biedronki mamy doskonałą okazję dostać za darmo markowe kosmetyki Nivea, pasty do zębów Aquafresh czy mydła Luksja. Sprawdź, co musisz zrobić, żeby skorzystać z tej wyjątkowej promocji

Zakupy w Biedronce to gwarancja , że zrobimy je w niskich cenach. W najnowszej promocji dyskontu znajdziemy wiele tanich produktów spożywczych, ale też kosmetyki różnych marek, chemię gospodarczą, proszki czy płyny do prania. Wielkie opakowanie, zawierające aż 5,53 kg proszku do prania Persil, do białego i do kolorów kosztuje 39,99 zł. Ta ilość proszku umożliwia zrobienie aż 85 prań, czyli koszt jednego prania to tylko niecałe 50 groszy.

Kosmetyki Nivea za darmo

Zdecydowanym hitem są kosmetyki Nivea, które Biedronka rozdaje za darmo. Trzeba tylko spełnić jeden warunek - kupić dwa dowolne opakowania i wtedy trzecie jest gratis. Promocją objęte są wszystkie kosmetyki tej znanej i cenionej marki: kremy, balsamy, dezodoranty męskie i damskie toniki, płyny do mycia twarzy, płyny micelarne a także produkty do opalania. Trzeba się pośpieszyć, oferta jest ważna do soboty 12.06.

kosmetyki Nivea 2+1 gratis

i

Autor: materiały prasowe

Mydło i pasta gratis

Do końca tygodnia Biedronka rozdaje też inne kosmetyki. Jeśli kupimy jedną pastę do zębów Aquafresh Senses, 75 ml, drugie opakowanie dostaniemy za darmo. Cena pasty w tej promocji to tylko 4 zł. Do wyboru mamy różne rodzaje. Za darmo dostaniemy również wszystkie produkty marki Luksja.

Czytaj też: Karta Dużej Rodziny przechodzi rewolucję. Teraz łatwiej skorzystać ze zniżek

Tu podobnie jak w przypadku kosmetyków Nivea musimy kupić dwa opakowania, żeby trzecie było gratis. Produkty możemy dowolnie mieszać, a do wyboru mamy mydła w płynie, w kostce i płyny do kąpieli.

Express Biedrzyckiej - Paweł Kukiz: Kaczyński nie będzie mnie trzymał za pysk
Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Najnowsze