Twój smartfon wykryje grypę lub COVID. Prócz aplikacji konieczna jeszcze jedna rzecz!

i

Autor: pexels Nawet dwa lata abonamentu za darmo

Co to shopee? jak zainstalować i czy to się opłaca?

2022-04-26 21:56

Shopee to platforma singapurskiej firmy Sea Shopee, która ruszyła na podbój europejskiego rynku, zaczynając właśnie od Polski. Internauci nie zostawili na jej reklamie suchej nitki, w której słychać przerobioną wersję znanej piosenki dla dzieci. Shopee ma w Polsce dużą konkurencję - Allegro, AliExpress i Allegro. Shopee stara się wybić tym, że przekazuje pieniądze sprzedawcy dopiero w momencie, w którym potwierdzimy otrzymanie przesyłki w dobrym stanie.

W ofercie Shopee znajdziemy zarówno polskich dostawców, jak i zagranicznych - głównie chińskich. Przy każdej ofercie widzimy, skąd będzie dostarczany produkt, a w komentarzach nierzadko znajdziemy też prawdziwe zdjęcia produktów od osób, które zdecydowały się go kupić - niczym na Aliexpress. Zdecydowaną większość asortymentu sklepu stanowią chińskie gadżety i inne produkty z tego kraju.

Z poziomu aplikacji możemy przeglądać i kupować produkty, które są posegregowane według kategorii - zdrowie i uroda, elektronika, moda, dom i życie, niemowlęta i zabawki dla dzieci i nie tylko. Aplikacje możemy pobrać m.in. przez Google Play.

Zapłacił za zakupy nie swoją kartą! Szuka go policja z Bydgoszczy
Sonda
Lubisz robić zakupy w Biedronce?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze