Doświadczenie to najwyższe wykształcenie człowieka – Jacek Janiszewski dla Akademii Zarządzania i Rozwoju

i

Autor: YouTube/Akademia Zarządzania i Rozwoju

Doświadczenie to najwyższe wykształcenie człowieka – Jacek Janiszewski dla Akademii Zarządzania i Rozwoju

2020-10-27 23:51

– Jestem przykładem człowieka, który robił właściwie wszystko – mówi o sobie Jacek Janiszewski, minister rolnictwa i gospodarki żywnościowej w rządzie Jerzego Buzka, od ponad 20 lat organizator Welconomy Forum in Toruń, z wykształcenia technik elektronik, zootechnik oraz doktor socjologii. W miniwykładzie dla nowej platformy edukacyjnej Akademia Zarządzania i Rozwoju (azir.edu.pl) wyjaśnia, co uważa za najważniejsze w nauce i życiu zawodowym oraz radzi, jak najlepiej wykorzystać swoje wykształcenie, by czuć się spełnionym.

 – Zanim się podejmie decyzję, jakie studia rozpocząć czy jakie kierunki własnego rozwoju przyjąć jako azymuty, warto dobrze się zastanowić, wszystkiego „dotknąć”, poczytać, ile się da – mówi Jacek Janiszewski. Zaznacza też, że dzisiaj samo ukończenie studiów nie daje pozycji zawodowej. Co zatem warto robić, by taką pozycję osiągnąć? O tym Jacek Janiszewski mówi w ciekawej prelekcji na platformie Akademii Zarządzania i Rozwoju:

Akademia Zarządzania i Rozwoju to innowacyjna platforma dostępna pod adresem azir.edu.pl łącząca świat nauki ze światem praktyków. Jest ona miejscem, w którym znani menedżerowie, naukowcy i osoby będące autorytetami w różnych dziedzinach, dzielą się swoimi przemyśleniami, radami i wskazówkami z osobami rozpoczynającymi karierę zawodową lub zastanawiającymi się nad wyborem kierunku studiów. Misją AZiR jest wspieranie procesu edukacji i rozszerzanie go o praktyczne wskazówki oraz doświadczenia liderów biznesu i ekspertów.

Więcej informacji na naszej stronie https://azir.edu.pl/

Akademia Zarządzania i Rozwoju

i

Autor: Materiały Prasowe
Najnowsze