Primark w Polsce

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Primark w Polsce

Dwa kolejne sklepy Primark w Polsce! Sprawdź lokalizację

2022-01-25 15:57

Primark ogłosił plany związane z otwarciem dwóch nowych sklepów w Polsce. Dla tej znanej sieci to kolejny przełomowy krok w ekspansji w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Obecnie zakupy w irlandzkiej sieciówce możliwe są w sklepach w Warszawie i w Poznaniu. Można tam kupić ubrania, obuwie, różne akcesoria dla domu i ogrodu.

Primark swój pierwszy sklep otworzył w Polsce w sierpniu 2020 roku -w  Galerii Młociny w Warszawie, drugi powstał na początku maja 2021 r. w poznańskiej galerii Posnania. Teraz sieć planuje otwarcia dwóch nowych sklepów – w Łodzi i Wrocławiu, dzięki czemu do końca 2023 r. liczba salonów marki w Polsce wzrośnie do co najmniej sześciu.

Otwarcie nowych sklepów, zlokalizowanych w galerii handlowej Magnolia Park we Wrocławiu oraz w Manufakturze w Łodzi zaplanowano na koniec 2023 r. Dołączą one do ogłoszonych wcześniej salonów w Krakowie i Katowicach, zwiększając tym samym liczbę zapowiedzianych otwarć sklepów Primark w Polsce do czterech. Sukces poprzednich otwarć pokazał, że unikalna formuła Primark, a w tym moda, artykuły gospodarstwa domowego oraz kosmetyki w korzystnych, niskich cenach trafiają w gusta polskich klientów.

Prezes znanej sieci sklepów grzmi: “To zamach na przedsiębiorców"

Maciej Podwojski, Lead w Primark na Polskę, Słowenię oraz Czechy powiedział: - “Wiemy, że mamy wielu fanów Primark w Polsce od momentu, kiedy otworzyliśmy sklep w Warszawie w 2020 r. i byliśmy zachwyceni reakcją klientów na otwarcie naszego sklepu w Poznaniu w zeszłym roku. Nowe umowy najmu stanowią ważne uzupełnienie naszego portfolio i cieszymy się, że będziemy mogli dalej się rozwijać i oferować unikalną ofertę Primark jeszcze większej liczbie klientów.”

Primark w Polsce

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Primark w Polsce

Nowe umowy odzwierciedlają plany rozwoju firmy na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Primark niedawno potwierdził wejście na rynek rumuński, ogłaszając otwarcie nowego sklepu w Bukareszcie, które planowane jest jeszcze w tym roku. Ponadto zapowiedziano także otwarcie pierwszego sklepu na Słowacji, w Bratysławie, na początku 2023 r., a kraj ten będzie 16. rynkiem działalności marki.

Ekspresowa podwyżka cen w sklepach! Sprawdź, gdzie podnoszą ceny

Firma ogłosiła też plany przyspieszenia jej tempa na rynku amerykańskim, bazując na wysokich obrotach i rosnącej świadomości marki, z zamiarem osiągnięcia poziomu około 60 sklepów w ciągu najbliższych pięciu lat. Primark zamierza również wzmocnić swoją obecność we Francji, Włoszech i na Półwyspie Iberyjskim, aby w ciągu pięciu lat zwiększyć łączną liczbę sklepów sieci do 530.

Tańczące z promocjami 24.01.2022r.
Sonda
W jakich sklepach najczęściej robisz zakupy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze