Krzysztof Krawczyk

i

Autor: wbf

Fani KRAWCZYKA oburzeni! Po śmierci artysty EMPIK PODNIÓSŁ CENĘ jego płyty. Nie uwierzysz o ile!

2021-04-08 11:38

Na stronie sklepu Empik tuż po śmierci Krzysztofa Krawczyka cena płytę artysty wzrosła o 100 zł. Klienci są oburzeni postępowaniem popularnej sieciówki, natomiast Empik tłumaczy się "zewnętrznym niezależnym sprzedawcą".

Sprawa dotyczy ostatniego albumu Krzysztofa Krawczyka "Horyzont", który dzień po śmierci artysty opatrzony został na Empik.com ceną 169 zł. Dzień wcześniej cena wynosiła o 100 zł mniej. Empik tłumaczy, że oferta związana była z zewnętrznym niezależnym sprzedawcą.

Jak dowiedział się Super Biznes od biura prasowego sklepu, Empik sprzedał płytę "Horyzont" po cenie 69 zł. Zewnętrzny niezależny sprzedawca, który sprzedaje swoje produkty na portalu Empik wyznaczył swoją, wyższą cenę.

Krzysztof Krawczyk nie żyje

Portal prześledził historię zmian cen na stronie Ceneo i skontaktował się nie tylko z biurem prasowym Empik, ale również z oficjalną stroną na Facebooku. Ta druga odpisała, że rozbieżność cen jest normalną sprawą i produkt ten dostępny jest w wybranych salonach za cenę 89,99 zł.

Sonda
Czy jesteś fanem muzyki Krzysztofa Krawczyka?

Podobne zjawisko zaobserwowano w przypadku jego autobiografii stworzonej przy współpracy z Andrzejem Kosmalą pt.: "Życie jak wino".

EMPIK po śmierci Krzysztofa Krawczyka podniósł cenę płyty o 100 zł

i

Autor: GRAFIKA SE Mariusz Trocewicz
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze