Hitowa promocja w Lidlu. Tanie mięso, jabłka za grosze, jajka za darmo! [GALERIA]

2022-01-29 5:54
LIDL handel promocja
Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Trwa w najlepsze promocja w Lidlu. Do niedzieli 31.01. w korzystnych cenach możemy kupić całkiem sporo produktów. W promocji jest mięso za połowę ceny, kabanosy czy wędzone łososie. Zdecydowanie tańsze są polskie jabłka i różne warzywa. Kuszą ceną świeże truskawki. A niektóre produkty możemy dostać za darmo. Sprawdź, co warto kupić i zaoszczędzić przy tym pieniądze.

Zakupy w Lidlu to dobry pomysł, zwłaszcza jeśli skorzystamy z promocji, a jest ich wiele. Za połowę ceny kupimy szynkę wieprzową – 8,99 zł/kg, tyle samo kosztuje karkówka wieprzowa, ale cena ta obowiązuje przy zakupach za min. 69 zł. W dobrej promocji jest polski kurczak – mięso z nogi, opakowanie XXL – 10,99 zł/kg oraz kabanosy klasyczne wieprzowe lub drobiowe- 6, 99 zł za opakowanie 500 g. Z oferty Lidla mogą skorzystać fani ryb. W promocji są wszystkie łososie wędzone. Drugie tańsze opakowanie kupimy 50 proc. taniej. Rodzaje ryby możemy mieszać.

Sklepy po cichu podwyższają ceny przed obniżką VAT na żywność

Lidl zachęca również do zakupu jajek. Wszystkie opakowania polskich jajek Złota Nioska są w promocji 2+1 gratis. Możemy dowolnie wybierać – a wybór jest duży, od jajek ściółkowych po ekologiczne. Doskonałą cenę mają polskie jabłka czerwone, w promocji są za 3,99 zł/ 5 kg, czyli 1 kg to koszt 1,33 zł. Warto też kupić opakowania XXL cebuli, marchwi czy ziemniaków. Kosztują: cebula - 7,95 zł/kg, marchew - 5,95 zł/4 kg, ziemniaki - 5,95 zł/5 kg. Pojawiły się też świeże truskawki w promocyjnej cenie – 4,79 zł/250 g i winogrona różowe – 8,99 zł/kg.

Skorzystajmy też z super promocji na nektar z polskich jabłek Solevita. Jak kupimy 4 opakowania, to 2 kolejne dostaniemy za darmo. Drugie opakowanie wybranych kaw rozpuszczalnych i mielonych marki Bellarom kupimy za połowę regularnej ceny. Warto też skusić się na czekoladę Fin Carre z całymi orzechami lub migdałami w cenie 2,49 zł za tabliczkę. Trzeba tylko kupić trzy opakowania czekolady, do wyboru mamy białą, mleczną i deserową.

Tańczące z promocjami 24.01.2022r.
Sonda
Robisz zakupy w Lidlu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze