Zarobki gwiazdorów

Która z gwiazd disco-polo bierze więcej za koncert - Zenek Martyniuk czy Sławomir?

2023-01-11 15:23

Artyści disco polo są w Polsce rozchwytywani. Zapraszani są na największe festiwale i zapełniają olbrzymie areny, a nawet stadiony. Nic zatem dziwnego, że ich gaże są gigantyczne i zazwyczaj sięgają kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu złotych! Sami sprawdźcie ile trzeba zapłacić największym gwiazdom disco polo za występ.

Gwiazdy disco polo zarabiają krocie

Gwiazdy disco polo zarabiają przede wszystkim koncertując. Jak podaje portal wloclawek.naszemiasto.pl, który powołuje się na dane z oferty Agencji Koncertowej Luxart najpopularniejsi artyści mogą liczyć na naprawdę wysokie przychody. Te sięgają nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych! Trzeba natomiast pamiętać, że często honorarium dzielone jest na wszystkich członków zespołu. Ponadto procent od przychodów trafia również do managerów artystów.

Jak czytamy z danych Agencji Koncertowej Luxart stawki gwiazd disco polo są różne. Należy też przy tym zaznaczyć, że są one jedynie orientacyjne. Mniejsze stawki otrzymają za występ w klubie, a większe zaś na telewizyjnej imprezie. Jakie są zatem podstawowe stawki gwiazd disco polo, m. in.: Zenka Martyniuka, Sławomira, Pięknych i Młodych czy Czadomena. Sprawdźcie sami w specjalnej galerii.

Sonda
Lubisz disco polo?
Pieniądze to nie wszystko Marlena Maląg

Talk show jakiego jeszcze nie było!

MELLINA czyli Marcin Meller w Esce ROCK. Włącz teraz i posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze