Żabka

i

Autor: Shutterstock; Piotr Molecki/East News Żabka

Szokująca cena

Kawa w Żabce za jedyne 3 złote! Znamy szczegóły nowej promocji

2023-01-27 10:48

Gorąca, aromatyczna i świeżo mielona kawa na wynos to jeden z hitów Żabki. To właśnie z myślą o nich, Żabka stale przygotowuje promocję na kawę – tańsza kawa z własnym kubkiem czy „kawonament”. Teraz przyszedł czas na kawowe Happy Hours. Poznaj szczegóły najnowszej promocji w Żabce.

Promocje w Żabce - kawa za 3 zł

Do końca lutego w godzinach 6:00-10:00, wszyscy użytkownicy aplikacji Żappka kawę i napoje gorące o pojemności do 200 ml mogą kupić w atrakcyjnej cenie 3 zł za kubek. Dzięki promocji każdy użytkownik Żappki ma możliwość umilenia swojego poranka nie tylko aromatyczną kawą (espresso, kawa czarna, kawa z mlekiem, latte, cappuccino), ale także dowolnym gorącym napojem (herbata, czekolada) w cenie 3 zł za kubek o pojemności do 200 ml. Promocja obowiązuje także w autonomicznych sklepach Żabka Nano.

Kawa z Żabki to 100 proc. arabica, której ziarna pochodzą z małych farm ulokowanych w najlepszych regionach Brazylii. Kawa palona jest we Włoszech. Średni stopień palenia wydobywa z niej pełnię smaku i aromatów. Kompozycja oraz odpowiednio dobrany sposób palenia kawy pozwala na uzyskanie esencjonalnego naparu z naturalną, słodką nutą mlecznej czekolady i orzechów włoskich. Mieszanka zawiera w swoim składzie unikalną kawę z plantacji Bob-o-link. Produkuje ona najlepszej jakości kawę, zachowując jednocześnie zasady zrównoważonego rozwoju w rolnictwie.

Sonda
Czy polujesz na promocje?
Tańczące z promocjami 26.01.2023
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze