impreza

i

Autor: pexels Airbnb zapewnia - koniec z szaleństwem do białego rana

Koniec imprez w mieszkaniach AirBNB. Nowy regulamin serwisu

2022-06-29 16:41

Airbnb zakazał organizowania imprez i wydarzeń w nieruchomościach wynajmowanych na swojej platformie. Po tym, jak zakaz wprowadzono na czas pandemii, okazało się, że liczba skarg od sąsiadów i właścicieli mieszkań spadła niemal o połowę. Tym samym nie będzie już imprez w mieszkaniach od Airbnb.

Airbnb - zakaz urządzania imprez w obiketach Airbnb

Jak  podaje Airbnb zmiany w stylu podróżowania i korzystania z wynajmowanych mieszkań wymusiła epidemia koronawirusa. Tym samym podczas pandemii Airbnb wprowadził zakaz imprez. Przepis obowiązywał od 20 sierpnia 2020 r. Wprowadził zakaz organizowania imprez i wydarzeń w obiektach wynajmowanych na Airbnb oraz o ograniczeniu liczby gości. Zakaz dotyczył wszystkich rezerwacji na Airbnb.

Airbnb poinformował w oświadczeniu, że od czasu wprowadzenia zakazu liczba skarg spadła o 44 proc. W zeszłym roku, za złamanie zasad, zostało zawieszonych w korzystaniu z platformy ponad 6600 gości.

Kongres 590 - Paweł Majewski, prezes ENEA | Pieniądze To Nie Wszystko Extra

Airbnb - zakaz imprezowania do odwołania

Organizowanie głośnych imprez i wydarzeń, niezależnie od liczby osób biorących w nich udział, jest zakazane do odwołania. Konta gości, którzy organizują takie imprezy, mogą zostać usunięte, a gospodarze, którzy naruszą tę zasadę i pozwolą gościom organizować imprezy, mogą ponieść konsekwencje, łącznie z usunięciem oferty.

Goście, w sprawie których firma otrzyma zgłoszenia o organizacji imprezy zakłócającej spokój, mogą zostać zawieszeni lub usunięci z platformy Airbnb.

Sonda
Czy drożyzna jest dla Ciebie problemem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze