NBP, ZUS, Tauron, PGE, Energa, JSW, KGHM, LOT, PKP, Orlen, Lotos, Ruch, Inpost, CD Projekt, PKO BP, Pekao SA, Alior

i

Autor: Shutterstock PKN Orlen i Grupa Lotos - czy dojdzie do fuzji?

Czy można zainstalować aplikację Orlen Vitay na więcej niż jedną osobę w rodzinie

2022-06-29 12:34

Na stacjach benzynowych PKN Orlen obowiązuje nowa promocja na paliwa. Dwa miesiące, trzy tankowania miesięcznie do 50 l, zniżka 30 groszy na każdy litr. Trzeba być członkiem klubu lojalnościowego Orlen Vitay, a dodatkową zniżkę otrzymuje się po okazaniu Karty Dużej Rodziny. By skorzystać z promocji, najwygodniej okazać telefon z zainstalowaną i aktywowaną aplikacją Vitay

Orlen Vitay - instalacja aplikacji

Aplikację Vitay można pobrać zarówno z Google Sklep Play, jak i Apple App Store. Należy uruchomić aplikację sklepu, wpisać w wyszukiwarkę VITAY, wybrać aplikację VITAY, a następnie kliknąć "Zainstaluj". Po chwili aplikacja pojawi się w pamięci telefonu i będzie można ją otworzyć. Aby wyrobić kartę lojalnościową Vitay należy otworzyć aplikację Vitay i następnie kliknąć w "Zarejestruj się".

Otworzy się nowa aplikacja w przeglądarce internetowej. Pojawi się informacja czy użytkownik ma już kartę Vitay, czy chce ją wyrobić. Trzeba zaznaczyć drugą opcję i podać dane osobowe. W kolejnym kroku aplikacja Vitay wyśle maila potwierdzającego rejestrację na adres podany w powyższym formularzu. Należy otworzyć maila i potwierdzić rejestrację klikając w oznaczony w mailu link.

Kongres 590 - Paweł Majewski, prezes ENEA | Pieniądze To Nie Wszystko Extra

Tańsze paliwo - rejestracja karty Vitay

Ostatnim krokiem będzie rejestracja karty Vitay w aplikacji. Należy wrócić do aplikacji Vitay zainstalowanej na telefonie po czym trzeba kliknąć przycisk "Zaloguj". W oknie należy wpisać mail i hasło, jakie użytkownik stworzył zakładając kartę. Od tej pory kod kreskowy karty będzie widoczny na ekranie głównym aplikacji.

Aby móc zrealizować promocję na 30-groszowe zniżki na paliwo, należy w aplikacji Orlen Vitay aktywować stosowny kupon. Te znajdują się w sekcji "Kupony", widocznej na dole aplikacji. Należy w nią wejść, wybrać kupon i kliknąć AKTYWUJ.

Sonda
Skorzystasz z promocji Orlenu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze