Lidl

i

Autor: SHUTTERSTOCK Lidl

Lidl kusi promocjami. Kiełbasa za 1 zł, pstrąg za 2 zł, wielkie rabaty na drób i owoce [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2022-05-19 19:17

W kolejnym odcinku cyklu „Tańczące z promocjami” zrobiliśmy zakupy w Lidlu. W korzystnych dla naszej kieszeni cenach możemy kupić całkiem sporo produktów, co ważne przy galopującej drożyźnie. W promocji są mięsa, wędliny, owoce czy warzywa. Zobacz najnowszy odcinek programu.

Lidl zachęca do zakupów dobrymi promocjami, na których - jak zawsze, możemy sporo zaoszczędzić. Jest wprawdzie coraz drożej, ale możemy upolować całkiem dobre oferty. W promocji w Lidlu jest drób. Polski kurczak – uda lub podudzia, opakowanie XXL kosztuje 7,49 zł/kg. Ciekawa propozycją jest mięso mielone z piersi indyka, zawierające tylko 2 proc. tłuszczu. Przy zakupie dwóch opakowań, za jedno zapłacimy 7,45 zł/400 g.

Promocje Lidla na grilla

Lidl przygotował też promocję na grilla. Klasyk czyli kiełbasa śląska megapaka jest w cenie 9,49 zł/kg, a karkówka wieprzowa – 11,99 zł. Ta cena obowiązuje tylko z aplikacją Lidl Plus. Doskonałą cenę w promocji mają specjalne, duże pieczarki grillowe. Opakowanie o wadze 400 g kosztuje 4,49 zł. Do grillowania nadaje się też bakłażan , teraz w promocji kupimy go za 6,99 zł/kg.

Tanie wędliny i ryby

Tańszy jest boczek wędzony parzony -13,90 zł/kg i parówki z szynki Pikok Pure – 8,49 zł/500 g. W promocji w Lidlu jest też schab pieczony premium. Jak kupimy 2 opakowania to jedno kosztuje 3,79 zł/100 g. Fani ryb mogą skorzystać z promocji na świeżego pstrąga tęczowego patroszonego w cenie 1,99 zł/100 g. Lidl  zachęca również do zakupu sera carskiego w plastrach w wygodnym kopertowym opakowaniu. Cena w promocji za opakowanie to 2,99 zł, obowiązuje przy zakupie 2 sztuk.

Tańczące z Promocjami 19-05-22

Chipsy za 2 zł

Doskonałą cenę w promocji maja borówki amerykańskie. Za duże opakowanie zawierające aż 400 g tych pysznych owoców zapłacimy 7,99 zł. Klienci spragnieni nowalijek mogą kupić w dobrej cenie młodą kapustę – 2,99 zł za sztukę i pęczek botwinki za 2,79 zł. Warto też skusić się na czekoladę Fin Carre: mleczną, deserową i białą. Cena przy zakupie dwóch opakowań to jedynie 1,79 zł. Z aplikacją Lidl Plus za chipsy Snack Day zapłacimy 2,25 zł. Musimy tylko kupić dwa opakowania, do wyboru mamy różne rodzaje

Sonda
Czy polujesz na promocje?
Najnowsze