BIEDRONKA sklep handel promocje

i

Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Biedronka Home

Loteria Biedronki. Jak sprawdzić, kto wygrał mieszkanie?

2022-02-16 15:47

Od 7 lutego do 16 kwietnia możemy brać udział w Wielkiej Loterii Biedronki. Promocja sieci jest bardzo kusząca. Możemy w niej wygrać aż 500 tys. na zakup mieszkania lub domu. Za każde zakupy za 99 zł z kartą Moja Biedronka dostajemy 1 los w Loterii. Co tydzień sieć losuje pięciu szczęśliwców. Pierwsze losowanie już za nami. Gdzie sprawdzić wyniki?

Wielka Loteria Biedronki wystartowała 7 lutego. Zasady jej są proste. Trzeba zrobić zakupy za 99 zł z kartą Moja Biedronka, potwierdzić kasjerowi udział w loterii i sprawdzać co tydzień wygraną. Numer losu mamy na paragonie. Co tydzień Biedronka losuje 5 osób, które dostaną po 500 tys. zł na zakup mieszkania lub domu. Już we wtorek 15 lutego odbyło się pierwsze losowanie w obecności i pod nadzorem komisji w biurze Biedronki przy ul. Dolnej 3 w Warszawie. Losy są wyciągane z urn. Nagrody losowano wśród zakupów wykonanych do północy w niedzielę (13 lutego). Zakupy wykonane od poniedziałku (14 lutego) kwalifikują do udziału w drugim losowaniu, które odbędzie się za tydzień.

Wielka  loteria Biedronki

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Wielka loteria Biedronki

Jak sprawdzić wyniki?

Po wylosowaniu szczęśliwców we wtorek 15.02, następnego dnia Biedronka będzie dzwonić do zwycięzców. Dopiero po ich zweryfikowaniu na stronie internetowej pojawi się lista laureatów.

Pamiętajmy! Trzeba mieć włączony telefon, do którego numeru przypisana jest karta Moja Biedronka i odbierać telefon z nieznanych numerów. Jeżeli pierwsza próba połączenia ze strony Biedronki będzie nieudana, organizator wykonuje jeszcze tylko dwie próby połączenia z laureatem w kolejnym dniu, w wybranej przez siebie porze dnia.

Sądny dzień dla milionów Polaków! Muszą wybrać, ile pieniędzy stracą

Próby połączenia z laureatem są wykonywane w godzinach od 9 do 21. Odebrać musi posiadacz karty, lub słuchawka będzie musiała zostać mu przekazana. Na odebranie połączenia dzwoniący będzie czekać 5 sygnałów. Jeżeli odbierzemy telefon, ale połączenie zostanie przerwane, wówczas zostanie ono zakwalifikowane jako nieudane.

I Kongres ESG i Olimpiady Specjalne

Kto wygrał mieszkanie?

Lista zwycięzców oraz uczestników z listy rezerwowej zostanie opublikowana nie później niż w ciągu trzech dni roboczych po danym losowaniu. Tę listę - imiona, a także numery losów (podane na paragonie) znajdziemy na stronie internetowej Biedronki pod adresem www.biedronka.pl/loteria.

Kiedy następne losowanie?

Kolejne losowanie planowane jest na wtorek 22.02, a wezmą w nim losy za zakupy wykonane w tygodniu 14.02-20.02.Tak będzie do końca trwania loterii, przy czym ostatnie losowanie odbędzie się wyjątkowo w środę (20.04) i wezmą w nim udział losy zarejestrowane w dniach 11.04-16.04

ZUS odrzuca wnioski o 500 plus. Rodzice popełniają jeden błąd

Zaplanowanych zostało 10 losowań i za każdym razem Biedronka losuje pięcioro zwycięzców. W regulaminie promocji zaznaczono, że losy biorą udział tylko w najbliższym losowaniu. Jeżeli wzięliśmy udział w pierwszym losowaniu, nasz kupon nie będzie miał szans na wygraną w kolejnym tygodniu.

Sonda
Robisz zakupy w Biedronce?
Najnowsze

Materiał sponsorowany