zakupy market

i

Autor: Anna Tarazevich - Pexels Zakupy w czasie pandemii

Niedziela handlowa. Czy 28 listopada zrobimy zakupy?

2021-11-27 9:13

Niedziele handlowe 2021. Czy niedziela 28.11.2021 będzie niedzielą handlową? Czy w najbliższą niedzielę klienci będą mogli zrobić zakupy w każdym sklepie z logo Biedronki, Lidla, Dino lub w Kauflandu? Przypominamy, że od 2020 r. zakaz handlu w niedzielę nie obowiązuje jedynie w siedem niedziel w roku. Czy najbliższa niedziela będzie objęta zakazem handlu, czy też będziesz mógł udać się po sprawunki do sklepu wielkopowierzchniowego.

Niedziela handlowa 28.11.2021?

Czy w najbliższą niedzielę czynny będzie Lidl i Biedronka? Niedziele handlowe 2021. W tym roku mamy raptem siedem niedziel handlowych. W te dni czynne są wszystkie wielkopowierzchniowe sklepy. W pozostałe niedziele z założenia ustawodawcy wielkopowierzchniowy handel jest zakazany, a czynne mogą być tylko małe osiedlowe markety. Jak będzie w ten weekend? Czy 28 listopada 2021 roku takie sklepy jak Lidl, Biedronka, Rossmann, Auchan, Carrefour, Kaufland, które nie świadczą usług pocztowych, będą czynne? W 2021 roku jeszcze tylko 2 niedziele będą zwolnione z obowiązku zakazu handlu. I przyjdzie nam na nie już krótko czekać. Zatem w niedzielę 28 listopada wielkopowierzchniowe sklepy będą zamknięte. Tego dnia zrobimy zakupy tylko w mniejszych osiedlowych sklepach, w których za ladą stanie sam właściciel lub osoba zatrudniona na umowę cywilno-prawną. Czynne są też te większe sklepy, które mają w swojej ofercie usługi pocztowe (m.in. niektóre Biedronki, Lidle, Kauflandy). W tym roku zakupy w niedzielę w dużym sklepie zrobimy jeszcze tylko 12 i 19 grudnia, czyli w okresie przedświątecznym. Jednocześnie przypominamy o tym, że wciąż mierzymy się z pandemią. Zatem na zakupach cały czas obowiązuje zasada ddm: dystans, dezynfekcja, maseczka.

Tańczące z promocjami 26.11
Sonda
Robisz zakupy w Lidlu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze