Zbliżenie na kobietę, która trzyma w dłoni smartfon

i

Autor: Getty Images Telefon komórkowy jest źródłem alergenów. Oto sposób, jak z nimi walczyć

Sieć 3G

Operator komórkowy przyspiesza wyłączanie sieci! Sprawdź komu przestanie działać telefon!

2023-03-22 17:35

To już pewne! We wrześniu Orange Polska zacznie wygaszanie sieci 3G. Żeby dalej korzystać z usług operatora potrzebne będą karta SIM i telefon obsługujący 4G. Orange uruchomił serwis i numer telefonu pozwalające klientom sprawdzić, czy ich urządzenia są dostosowane do 4G i VoLTE.

Sieć 3G zostanie wyłączona przez Orange Polska w powiatach: wieruszowskim, wieluńskim, pajęczańskim, złotowskim oraz częściowo w pilskim i wałeckim. W październiku sieć 3G przestanie działać na pozostałym obszarze powiatów pilskiego i wałeckiego oraz w powiatach: sieradzkim, zduńskowolskim, łaskim, poddębickim, czarnkowsko-trzcianeckim, chodzieskim, obornickim i wągrowieckim. Orange Polska zapowiada, że w kolejnych regionach 3G będzie wyłączane w 2024 rok, a w całym kraju przestanie działać do końca 2025 roku.

Po wyłączeniu sieci 3G z telefonii mobilnej w Orange Polska będa mogli korzystać użytkownicy, którzy mają: - kartę SIM obsługującą 4G LTE/USIM/eSIM - telefon obsługuje VoLTE. Żeby to sprawdzić, należy wysłać bezpłatny SMS o treści KARTA na numer 80233. Mogą z tego korzystać klienci indywidualni oraz małe i średnie firmy, korzystające z ofert abonamentowych i prepaid, użytkownicy nju mobile, a także klienci korporacyjni. Ci ostatni w razie konieczności wymiany powinni skontaktować się ze swoim opiekunem w Orange.

Sonda
Jakiego telefonu używasz?
Pieniądze to nie wszystko Paweł Szrot
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze