Outriders za darmo. Nowa polska gra z zaskakującą opcją

2021-02-26 14:55 maal
Gry komputerowe to popularna forma spędzania wolnego czasu
Autor: pixabay.com

Outriders ma być nowym hitem polskiego studia People Can Fly. Chociaż premiera tytułu jest ciągle przesuwana, to już niedługo wreszcie będzie można w niego zagrać i to... za darmo! Jak to możliwe?

Za kilka dni wszyscy będa mogli zagrać w "Outriders" i to za darmo! Nie, to nie przedwczesna zapowiedź prima aprilis (a to na 1 kwietnia zapowiedziano oficjalna premierę pełnej wersji). People Can Fly zapowiedziało udostępnienie wersji demonstracyjnej, wciąż powstającej gry. Wszystko aby wyeliminować błędy i nie zawieść graczy.

- W ślad za swoim Wydawcą, Square Enix, PCF Group S.A. (People Can Fly) ogłosiła, że poprzedzi wydanie pełnej wersji gry „Outriders” udostępnieniem jej wersji demonstracyjnej. Demo będzie dostępne dla graczy już od 25/02/2021 i zaoferuje im kilka godzin rozgrywki, możliwość wypróbowania wszystkich klas Outriders oraz przetestowania trybów ‘single player’ i ‘co-op’. Gracze będą także mieli możliwość „migracji” swojej postaci i postępów w rozgrywce z demo do pełnej wersji gry, jeśli zdecydują się na jej zakup - poinformowało studio.

ZOBACZ TEŻ: Szykuje się kolejny lockdown? W tych regionach za chwilę wszystko może być zamknięte

W związku z tymi planami Wydawca zdecydował także o przesunięciu premiery gry „Outriders”. Nowa data to 01/04/2021.

Jak zapowiada studio, "OUTRIDERS” to fabularna strzelanka RPG, w której gracze wcielą się w Outridera – ostatnią nadzieję ludzkości uwięzionej na Enoch, niebezpiecznej i nieokiełznanej planecie. Kampanię można rozegrać w całości w trybie dla jednego gracza lub w trybie współpracy dla maksymalnie trzech osób.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze