PGNiG będzie przyjmować klientów w historycznych wnętrzach

2019-10-10 13:06
PGNIG
Autor: PGNIG

W pięknie odrestaurowanym mieszkaniu z przełomu XIX i XX przy ul. Kasprzaka 25 na warszawskiej Woli otwarto super nowoczesne Biuro Obsługi Klienta. 8 stanowisk obsługi, w tym stanowisko dla osób niepełnosprawnych, kącik zabaw dla dzieci, kolejkomat i infokiosk. Kupisz tu gaz, prąd oraz inne produkty oferowane przez PGNIG Obrót Detaliczny.

W mieszkaniu, w którym dziś mieści się Biuro Obsługi Klienta, przed ponad 100 laty mieszkał dyrektor warszawskiej gazowni. W budynku zachowana została oryginalna posadzka ceramiczna oraz drewniane drzwi od ul. Kasprzaka. Wyeksponowano oryginalne ceglane ściany. Czerwona cegła to charakterystyczny element kojarzący się z zabudowaniami Gazowni Warszawskiej na Woli. W BOK-u jest też ściana z pieczołowicie odrestaurowanymi, zabytkowymi gazomierzami.

Mimo tej staranności w zachowaniu zabytku i zastosowaniu takich elementów wystroju, które pasują do historycznego charakteru placówki, BOK jest komfortowy i wyposażony we wszystkie nowoczesne udogodnienia. Jest tu platforma schodowa i specjalnie dostosowane stanowisko do obsługi osób mających trudności w poruszaniu się. Wygospodarowano dwie sale obsługi i kącik zabaw dla dzieci. Dzięki kolejkomatowi obsługa klientów została usprawniona, a infokiosk pozwala na załatwienie wielu spraw samodzielnie.

BOK przy ul. Kasprzaka 25 w Warszawie jest jednym z 41 biur w całym kraju, które PGNiG Obrót Detaliczny poddał rewitalizacji. Do końca 2019 r. zmodernizowanych będzie łącznie 50 placówek, a w przyszłym roku – kolejne 22.

- Strategia Operacyjna PGNiG Obrót Detaliczny na lata 2017-2020 zakłada m.in. podniesienie standardu obsługi klienta detalicznego oraz małego biznesu. Jednym z kluczowych elementów tej zmiany jest modernizacja całej sieci Biur Obsługi Klienta na terenie kraju oraz uruchamianie nowych placówek, głownie w centrach handlowych – podkreśla Henryk Mucha, prezes PGNiG Obrót Detaliczny.

Z BOK-ów w całym kraju korzysta miesięcznie ok. 100 tys. klientów.

PGNiG obiecuje, że niedługo udostępni warszawiakom tereny dawnej gazowni. Będzie można zwiedzać zabytkowe industrialne wnętrza i obecnie remontowane Muzeum Gazownictwa oraz spacerować po pięknym zielonym terenie przy ul. Kasprzaka.

Najnowsze