Sławomir Dudka z Jarosławem Kaczyńskim

i

Autor: Marek Zieliński / Super Express; Piotr Grzybowski / Super Express Sławomir Dudka z Jarosławem Kaczyńskim

Pieniądze to nie wszystko

Inflacja w Polsce: Czy Kaczyński puści nas z torbami? [NA ZYWO]

2022-09-14 8:57

Zastępca redaktora naczelnego "Super Expressu" Hubert Biskupski zaprasza na kolejny odcinek programu „Pieniądze to nie wszystko”. Gościem audycji będzie dr Sławomir Dudek główny ekonomista FOR. Wywiad na żywo , emitowany w każdą środę, o godzinie 13.00, będzie emitowany na YT, se.pl i Facebooku oraz stronie „Super Biznesu”. Jak zwykle nie zabraknie trudnych i kontrowersyjnych pytań na tematy z bieżącej sytuacji gospodarczej. Zapraszamy!

Super Biznes" zaprasza na kolejną ważną rozmowę zastępcy redaktora naczelnego "Super Expressu" Huberta Biskupskiego w cyklu "Pieniądze to nie wszystko". Gościem "Super Biznesu" będzie dr Sławomir Dudek główny ekonomista FOR.

Program "Pieniądze to nie wszystko" na żywo do oglądania w każdą środę o godz. 13.00 na YouTube SE.pl i Facebooku "Super Biznesu".

"Pieniądze to nie wszystko": Oglądaj nowy odcinek

Głównymi tematami, które będą poruszane w rozmowie z głównym ekonomistą FOR, to przede wszystkim ocena przyszłorocznego budżetu, nie zabraknie również komentarza na temat płacy minimalnej proponowanej przez rząd, a także nie zwalniającej inflacji oraz sposobów na to jak wyhamować drożyznę.   

Dr. Sławomir Dudek jest ekonomistą. Od 2003 r. związany z Instytutem Rozwoju Gospodarczego Szkoły Głównej Handlowej. W latach 2020-2021 Główny Ekonomista Pracodawców RP, członek Zespołu ds. polityki gospodarczej i rynku pracy oraz Zespołu ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych w Radzie Dialogu Społecznego, koordynator Centrum Monitoringu Sytuacji Gospodarczej przy Radzie Przedsiębiorczości.

W ostatnim odcinku "Pieniądze to nie wszystko" gościem była Alicja Defratyka, ekonomistką i zwolenniczka edukacji ekonomicznej i obywatelskiej . Od kilku lat rozwija projekt ciekaweliczby.pl. W programie tłumaczyła, czy grozi nam katastrofa gospodarcza.

Sonda
Czy obawiasz się kryzysu gospodarczego?

W jakim stanie NAPRAWDĘ są finanse państwa?

Włącz podcast i posłuchaj rozmowy z Leszkiem Balcerowiczem.

Listen to "Teraz dopiero zaczynamy płacić cenę za politykę PiS - Leszek Balcerowicz [Ekspress Biedrzyckiej]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze