We czwartek został otwarty nowy Kaufland na Gocławiu

i

Autor: Kaufland We czwartek został otwarty nowy Kaufland na Gocławiu

Piwo za darmo! Wielka promocja w Kauflandzie

2021-03-25 14:21

Sklepy sieci Kaufland przyzwyczaiły nas do dobrych promocji. Zakupy w Kaufland oznaczają duże rabaty, dzięki którym możemy kupić wiele produktów w atrakcyjnych cenach. Często też mamy okazję wybrane artykuły dostać za darmo. W sobotę i w niedzielę 27 - 28 marca oferta sieci ucieszy wszystkich miłośników piwa. Fani złocistego napoju mogą dostać za darmo aż 6 piw

Wielka gratka dla piwoszy. Tylko przez najbliższy weekend 27 -28 marca Kaufland rozdaje 6 piw za darmo. Przypominamy, że 28 marca wypada druga z siedmiu niedziel handlowych w 2021 roku, czyli sklepy będą otwarte. Pamiętajmy też, że od soboty w związku z wprowadzonym twardym lockdownem w sklepie pow. 100 metrów kwadratowych może przebywać 1 osoba na 20 metrów kwadratowych (przedtem była to 1 osoba na 15 metrów).

piwo Żywiec 6+6 gratis

i

Autor: materiały prasowe

Aby dostać złocisty trunek zupełnie za darmo trzeba kupić 12 sztuk znakomitego piwa Żywiec w butelce.0,5 l. W kasie promocyjna cena zostanie naliczona automatycznie, a klient zapłaci tylko za 6 piw. Rabat 50 proc. zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane produkty promocyjne.

Zobacz też: WIELKIE promocje w Biedronce. Mięsa na świąteczny stół za połowę ceny, jajka i słodycze za DARMO! [GALERIA]

Oznacza to, że każde z piw kosztować będzie 1,49 zł. Regularna cena piwa Żywiec wynosi 2,99 zł. To nie jedyna promocja na złocisty trunek w Kauflandzie. Jak kupimy 3 piwa Carlsberg w butelce 0,5 l, to za jedno zapłacimy 2,49 zł, regularna cena to 3,19 zł.

Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze