Sony Playstation 5

i

Autor: Materiały prasowe

PlayStation 5 w Polsce. Nowa dostawa!

2021-01-08 17:52

Uwaga gracze! Jeżeli ostatnie tygodnie spędziliście nerwowo odświeżając strony sklepów RTV, licząc, że uda się wam upolować chociaż jeden egzemplarz PlayStation 5, mamy dobrą wiadomość. Nowa konsola Sony, która w pierwszej fali błyskawicznie zniknęła ze sklepów wraca do sprzedaży w Polsce. Gdzie kupić Playstation 5? Ile kosztuje?

Wielu graczy marzyło o znalezieniu pod choinką PlayStation 5. Premiera nowej konsoli Sony była jednym z najważniejszych wydarzeń ubiegłego roku. Niestety, większość fanów PlayStation musiała obejść się smakiem. Konsole błyskawicznie znikały z półek. Większość sklepów kilka godzin po premierze Playstation 5 informowała o pustym magazynie. Tak było na całym świecie, także w Polsce. Do tej pory pechowi gracze mogli co najwyżej oglądać nagrania szczęśliwców, którym udało się kupić maszynę. Wszystko jednak wskazuje na to, że PlayStation 5 tryumfalnie powróci na sklepowe półki!

Nowe egzemplarze PlayStation 5 są już w drodze do Polski i jeszcze w styczniu 2021 roku będą w sprzedaży! Informację potwierdził m.in. sklep Euro, który obiecuje wprowadzić sprzęt do sprzedaży do końca miesiąca. Podobne informacje płyną od zagranicznych internautów. Oznacza to, że PlayStation 5 w sklepach może pojawić się w każdej chwili!

Komornik może zabrać emerytom nawet 60 proc. emerytury. Jak nie stracić pieniędzy?

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Sony to japoński producent elektroniki użytkowej i zarazem jeden z największych światowych producentów w tej branży, założony 7 maja 1946 roku przez Masaru Ibukę i Akio Moritę w Tokio jako Tokyo Communication Industry. Sony jest notowane na giełdach tokijskiej i nowojorskiej.

Przed zakupem warto pamiętać, że PlayStation 5 sprzedawane jest w dwóch wersjach - standardowej PS5 i PS5 Digital Edition, która nie posiada odtwarzacza fizycznych płyt.

Standardowa cena podstawowego zestawu to 2299,00 zł.

Za te pieniądze dostaniemy konsolę z dyskiem 825 GB SSD, pad, kabel HDMI, podstawka i kabel USB.

Wersja Digital Edition standardowo kosztuje 1 849 zł

W niektórych sklepach dostępny jest także droższy zestaw "PlayStation 5 + Dodatkowy kontroler DualSense + FIFA 21 Edycja Mistrzowska + Steelbook".

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze