PlayStation 5 w Polsce. Nowa dostawa!

2021-01-08 17:52 maal
Sony Playstation 5
Autor: Materiały prasowe

Uwaga gracze! Jeżeli ostatnie tygodnie spędziliście nerwowo odświeżając strony sklepów RTV, licząc, że uda się wam upolować chociaż jeden egzemplarz PlayStation 5, mamy dobrą wiadomość. Nowa konsola Sony, która w pierwszej fali błyskawicznie zniknęła ze sklepów wraca do sprzedaży w Polsce. Gdzie kupić Playstation 5? Ile kosztuje?

Wielu graczy marzyło o znalezieniu pod choinką PlayStation 5. Premiera nowej konsoli Sony była jednym z najważniejszych wydarzeń ubiegłego roku. Niestety, większość fanów PlayStation musiała obejść się smakiem. Konsole błyskawicznie znikały z półek. Większość sklepów kilka godzin po premierze Playstation 5 informowała o pustym magazynie. Tak było na całym świecie, także w Polsce. Do tej pory pechowi gracze mogli co najwyżej oglądać nagrania szczęśliwców, którym udało się kupić maszynę. Wszystko jednak wskazuje na to, że PlayStation 5 tryumfalnie powróci na sklepowe półki!

Nowe egzemplarze PlayStation 5 są już w drodze do Polski i jeszcze w styczniu 2021 roku będą w sprzedaży! Informację potwierdził m.in. sklep Euro, który obiecuje wprowadzić sprzęt do sprzedaży do końca miesiąca. Podobne informacje płyną od zagranicznych internautów. Oznacza to, że PlayStation 5 w sklepach może pojawić się w każdej chwili!

Komornik może zabrać emerytom nawet 60 proc. emerytury. Jak nie stracić pieniędzy?

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Sony to japoński producent elektroniki użytkowej i zarazem jeden z największych światowych producentów w tej branży, założony 7 maja 1946 roku przez Masaru Ibukę i Akio Moritę w Tokio jako Tokyo Communication Industry. Sony jest notowane na giełdach tokijskiej i nowojorskiej.

Przed zakupem warto pamiętać, że PlayStation 5 sprzedawane jest w dwóch wersjach - standardowej PS5 i PS5 Digital Edition, która nie posiada odtwarzacza fizycznych płyt.

Standardowa cena podstawowego zestawu to 2299,00 zł.

Za te pieniądze dostaniemy konsolę z dyskiem 825 GB SSD, pad, kabel HDMI, podstawka i kabel USB.

Wersja Digital Edition standardowo kosztuje 1 849 zł

W niektórych sklepach dostępny jest także droższy zestaw "PlayStation 5 + Dodatkowy kontroler DualSense + FIFA 21 Edycja Mistrzowska + Steelbook".

Najnowsze