PLL LOT ogłasza siatkę połączeń na WAKACJE! Ponad 20 tras

i

Autor: materiały prasowe PLL LOT ogłasza siatkę połączeń na WAKACJE! Ponad 20 tras

PLL LOT ogłasza siatkę połączeń na WAKACJE! Ponad 20 tras

2020-11-19 13:26

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły siatkę połączeń na wakacje 2021 roku. Spółka poinformowała, że w przyszłym roku, oprócz regularnych kierunków europejskich, polski przewoźnik chce rozwinąć ofertę podróży wakacyjnych.

Przedstawiciele przewoźnika powołują się na prognozy, z których wynika, że to właśnie ruch turystyczny będzie istotną częścią odbudowującego się rynku przewozów lotniczych. W Polsce ma on szansę powrócić do poziomu około 3 milionów podróżnych, co stanowi 50 procent pasażerów obsłużonych w 2019 roku. Oznacza to także znaczący rozwój działalności czarterowej LOT-u z wykorzystaniem nowoczesnej floty regionalnej oraz średniego i dalekiego zasięgu.

W ofercie LOT-u na sezon letni 2021 znalazło się ponad 20 tras wakacyjnych. Nowością są popularne wśród turystów kierunki Mykonos i Palermo. Dostępne będą również znane pasażerom z tegorocznej akcji „LOT na Wakacje” kierunki, takie jak wyspy Majorka, Santorini, Rodos czy Zakyntos, a także Malta oraz miasta Ateny, Burgas, Saloniki, Tirana i Warna. Ponadto LOT będzie obsługiwał bezpośrednie rejsy do Barcelony, Wenecji, na Korfu, do Larnaki, Nicei, Splitu, Dubrownika i Zadaru. Połączenia będą realizowane z Warszawy, a wybrane kierunki także z Katowic.

Bezpieczne wakacje 2020

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Strefa wolna od koronawirusa. W tym miejscu jest zakaz rozmów o pandemii

Latem polski przewoźnik planuje wznowić swoją ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i touroperatorów oraz biur podróży. Nowe połączenia będą stopniowo pojawiały się w rozkładach LOT-u. Docelowy kształt siatki połączeń w sezonie letnim 2021 roku będzie uzależniony od sytuacji pandemicznej na świecie. Duże wyprzedzenie czasowe publikacji rozkładów ma dać organizatorom turystyki czas na staranne przygotowanie oferty dla klientów.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze