paragon, sklep

i

Autor: canva

Sieci handlowe

Popularny sklep wycofał się z Polski. Spore wyprzedaże i koniec zakupów

2024-03-20 8:53

Kolejny koniec działalności sieci handlowej w Polsce. Internetowy supermarket Barbora, będący częścią litewskiej grupy Maxima, zakończył swoją działalność na polskim rynku. Litewska firma, która zadebiutowała w Polsce w 2021 roku, specjalizowała się w dostarczaniu produktów spożywczych do klientów w największych miastach kraju. Zamówienia można było składać tylko do niedzieli, 3 marca.

Barbora znika z Polski

Internetowy sklep spożywczy Barbora opuszcza polski rynek. Należąca do litewskiej Maxima Grupė, która w Polsce ma również sieć sklepów Stokrotka, platforma działała w naszym kraju tylko do 3 marca – wynika z komunikatu właściciela, cytowanego przez internetowy serwis "European Supermarket Magazine". O sprawie informuje serwis wirtualnemedia.pl, który podaje, że Barbora oferowała dostawy żywności w kilku miastach: Katowicach, Trójmieście, Łodzi i Warszawie. W Polsce Barbora  działała od 2021 roku

- Tempo wzrostu rynku w ostatnich latach nie spełniło naszych oczekiwań, dlatego na tym etapie podjęto decyzję o zaprzestaniu działalności Barbory w Polsce i skupieniu się na działalności w krajach bałtyckich – wyjaśnił Viktoras Juozapaitis, cytowany przez wirtualnemedia.pl.

Pracownicy dostaną odszkodowania

Jednocześnie firma zapewniła, że zwolnieni pracownicy "zostaną rozliczeni zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami". Ci, którym przysługują odszkodowania, będą mogli na nie liczyć. Obecnie na stronie internetowej sklepu Barbora widnieje już informacja o zakończeniu działalności. 

Zamknięcie Barbora

i

Autor: Barbora

QUIZ PRL. Zakupy i handel w Polsce Ludowej

Pytanie 1 z 15
Aby w 1976 roku kupić cukier należało posiadać:
QUIZ PRL. Zakupy i handel w PRL
TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI 14 III 2024
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze