Orlen wypracował 10,2 mld zł zysku netto w ub.r.

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express Orlen wypracował 10,2 mld zł zysku netto w ub.r.

Prezes Obajtek pokazał swój zegarek. Sikorski w szoku

2021-03-12 16:04

Na Twitterze wywiązała się ostra wymiana zdań. Wszystko po tym, gdy Radosław Sikorski postanowił skomentować doniesienia o niebotycznej wartości zegarków prezesa PKN Orlen Daniela Obajtka. Ten niemal od razu postanowił mu odpowiedzieć, dementując te plotki.

Radosław Sikorski na swoim profilu w serwisie Twitter, postanowił opublikować doniesienia o domniemanej wartości zegarków, które posiada prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. Sikorski insynuuje, że zegarki na zdjęciach są warte kolejno 250 oraz 180 tysięcy złotych. 

Czytaj też: Prezes PFR Paweł Borys o likwidacji OFE - Wybiorę IKE

"Państwo dziennikarze zapytajcie Obajtka skąd ma złoty zegarek za bardzo grube pieniądze. Jeden, ten złoty szacuje się na około 250.000 zł. a drugi prostokątny Franck-Muller na około 180.000.zł. Sławomir Nowak to przy tym macherze to mały harcerzyk" - taki tekst podał dalej na Twitterze Radosław Sikorski.

"Nie znam się na zegarkach ale jeśli to prawda to mamy tu obrazową metaforę" - dodał jeszcze europoseł KO. 

Radosław Sikorski atakuje na Twitterze, Daniel Obajtek momentalnie ripostuje

Daniel Obajtek długo nie pozostał głuchy na te insynuacje i szybko zdecydował się na odpowiedz na Twitterze. Prezes PKN Orlen zaznaczył, że doniesienia o wartości zegarków są całkowicie niezgodne z prawdą, a następnie dodał również, że osoba na takim stanowisku jak Radosław Sikorski nie powinna wierzyć i powielać takich fakenewsów. Zaznaczył także, że od podanych cen należałoby odjąć po dwa zera. 

Zobacz również: Minister Maląg o dodatkowym zasiłku opiekuńczym. Do kiedy można go pobierać?

"Panie Pośle, muszę Pana rozczarować. Od podanych kwot należy odjąć dwa zera. Eurodeputowany nie powinien powielać fake newsów" - zaznaczył na Twitterze Daniel Obajtek. 

W następnym wpisie prezes Obajtek załączył zdjęcie zegarka, który nosi akurat tego dnia, podpisując je: "A to przykład tego, który mam dzisiaj na sobie. Może go Pan znaleźć również na publikowanym przez Pana zdjęciu"

Super Raport 12.03 (Goście: Piotr Zgorzelski - wicemarszałek Sejmu, PSL; dr Paweł Grzesiowski - immunolog), Sedno Sprawy: Leszek Miller
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze