Autostrada

i

Autor: ART SERVICE Autostrada

Przejazd autostradą A1, A2 i A4 za darmo! Jest tylko jeden warunek

2022-07-07 9:48

Autostradą podróżuje się szybciej i zdecydowanie bardziej komfortowo. Pojawiła się szansa, by do tych dwóch zalet dorzucić trzecią - autostradą podróżuje się...za darmo? Aby tak się stało należy spełnić jeden warunek.

Darmowe przejazdy autostradą - kto może z nich skorzystać?

Dzięki kampanii "Autostrada dla elektromobilności" będą możliwe darmowe przejazdy autostradami. Projekt ten jest organizowany przez EV Klub Polska przy współpracy firm Wallbox i Autopay World. Jest to już druga edycja tej akcji. Portal moto.pl informuje, że w 2021 roku kierowcy wykonali niemal 4 000 darmowych przejazdów na polskich autostradach. Ich suma osiągnęła długość 160 000 kilometrów. Dzięki temu przyczynili się do obniżenia emisjo CO2 o ponad 16 ton.

Tegoroczna edycja trwa od 4 lipca do końca sierpnia. Mogą wziąć w niej udział wszyscy posiadacze i użytkownicy samochodów elektrycznych będący członkami EV Klub Polska (lub postanowią dołączyć do tego stowarzyszenia). Promocja nie dotyczy samochodów hybrydowych oraz typu plug in.

Pieniądze to nie wszystko Antoni Kolek

Autostrada dla elektromobilności - kliknij i jedź!

W celu skorzystania z okazji należy wejść na stronę internetową EV Klub Polska i wypełnić przygotowany formularz zgłoszeniowy. Po weryfikacji, dostaniemy link do aplikacji Autopay. Umożliwi ona skorzystanie z pięciu darmowych przejazdów na odcinkach:

  • Autostrada A4 (Kraków-Katowice oraz Wrocław-Sośnica)
  • Autostrada A2 (Konin-Stryków)
  • Autostrada A1 (Toruń-Gdańsk)

Poza darmowymi przejazdami, użytkownicy związani z EV Klub Polska otrzymają inne, równie atrakcyjne benefity takie jak rabaty w wysokości 5,7 i 10 % na ładowanie aut elektrycznych na 500 stacjach GO+EAuto i Green Way. Łukasz Lewandowski, koordynator EV Klub Polska, organizator akcji "Autostrada do elektromobilności" poinformował, że mają w planach wprowadzenie innych udogodnień dla użytkowników: zniżki na usługi hotelarskie i gastronomiczne czy rabaty na zakup oraz instalacje domowych stacji ładowania.

Sonda
Jeździłeś kiedyś hybrydą?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze