Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK SZALONE promocje w Biedronce! Lody i mięso za 1 zł, kiełbasa i piwo ZA DARMO

Przez tydzień w Biedronce za darmo. Szokująca oferta dyskontu

2021-03-22 14:05

Od 22 do 28 marca wystarczy zrobić zakupy w Sklepie Internetowym Biedronki przez aplikację Glovo za minimum 30 zł, aby cieszyć się ich darmową dostawą. W trudnym czasie pandemii to kolejne ułatwienie dla klientów sieci Biedronka.

Biedronka wprowadza tydzień darmowej dostawy ze Sklepu Internetowego sieci z myślą o bezpieczeństwie i komforcie zakupów swoich klientów. Będzie on obowiązywać w ciągu całego tygodnia od 22 do 28 marca, co szczególnie ważne z uwagi na ogólnopolski lockdown związany ze wzrostem liczby zakażeń. 

W chwili gdy sytuacja epidemiczna ponownie jest bardzo trudna Biedronka ułatwia dostęp do ponad 2 tysięcy swoich produktów wysokiej jakości w codziennie niskich cenach i zachęca do korzystania z tej formy zakupów dla dobra nas wszystkich - powiedział Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

SPRAWDŹ: Ile trzeba zarabiać, żeby być bogatym? Zaskakujący wynik sondażu

Dodatkowo każdy nowy klient korzystający z aplikacji Glovo, który dokona  w tygodniu od 22 do 28 marca zakupów za minimum 60 zł otrzyma specjalną zniżkę w wysokości 30 zł z kodem PIERWSZEZAKUPY.

Sklep internetowy Biedronki  działa już we wszystkich stolicach polskich regionów i największych polskich metropoliach.

Ogółem zamówienia możemy składać w 31 miastach.

Dostawy są kompletowane przez pracowników sieci i realizowane przez kurierów Glovo w 31 miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Grudziądzu, Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Płocku, Lublinie, Białymstoku, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu, Zielonej Górze, Rzeszowie, Bielsku-Białej, Tychach, Częstochowie i Bytomiu,w Elblągu, Gorzowie Wielkopolskim, Kielcach i w Opolu.

Zamawianie przez Glovo jest wygodne także z uwagi na brak limitów wagowych dostawy. Zamówienia można składać w godzinach 10-22.30, natomiast w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu jeszcze wcześniej, bo od 8:00. 

OGROMNE promocje w Biedronce. Szynka za 1 zł, masło za 3 zł, lody i czekolady za DARMO!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze