Quiz

i

Autor: Pixabay QUIZ. Która znana marka jest starsza?

QUIZ: Tydzień, w którym wybuchła wojna. Czy pamiętasz wszystko?

2022-02-26 12:51

Minął kolejny tydzień pełen emocji. Kilka ostatnich dni okazało się szokujących, po niesprowokowanej agresji Rosji na Ukrainę. Czy zapamiętaliśmy wszystko z tych dramatycznych wydarzeń? To co przeżyliśmy w ciągu ostatnich dni bez wątpienia za kilka lat, znajdzie się w podręcznikach do historii. Sprawdźcie, czy będąc świadkami tych wydarzeń wszystko zapamiętaliście i rozwiążcie nasz quiz.

Ten weekend raczej nie przyniesie nam spokoju. Wojna na Ukrainie jest już faktem. Chociaż do bezpośrednich starć dochodzi za wschodnią granicą, to nie da się uniknąć ekonomiczno-społecznego domino, które prędzej czy później odczuje cały świat. W tej sytuacji naturalne są obawy Polaków. Wiele osób zastanawia się czy robić zapasy. Inni martwią się o swoje oszczędności i rozważają wybranie wszystkich pieniędzy z banku. Nie przypadkowo w wyszukiwarce Google coraz częściej wpisywana jest fraza "Czy wypłacać pieniądze?". Mnóstwo osób spodziewa się najgorszego.

Czy pamiętacie wszystko co zaszło w ciągu ostatnich kilku dni? Tradycyjnie w sobotę, zapraszamy was do wzięcia udziału w cyklicznym, cotygodniowym quizie Super Biznesu. Mało kto zdobywa maksymalną liczbę punktów. Jeśli jesteście bacznymi obserwatorami życia publicznego, może macie szansę? SPRAWDŹCIE!

A czy wy śledziliście wszystko uważnie i pamiętacie najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia? Jak zawsze w weekend, "Super Biznes" przygotował dla was krótki sprawdzian z najnowszej historii. QUIZ rozwiążecie poniżej!

Quiz. Jaki to był tydzień? [26 lutego 2022]

Pytanie 1 z 10
Kilku znanych obywateli zachodu, którzy sprawowali funkcje w rosyjskich spółkach złożyło rezygnację. Kto odszedł z Sbierbanku?
Specjalny pociąg do transportu rannych z Ukrainy

Daliście radę w naszym quizie?

Sprawdźcie się w innych!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze