samsung ai

i

Autor: SHUTTERSTOCK (2) samsung ai

Sztuczna inteligencja

Samsung wprowadza sztuczną inteligencję do wszystkich urządzeń. "Dopiero się rozkręcamy"

2024-02-22 11:41

Samsung potwierdza, że inteligentne funkcje Galaxy AI wkrótce trafią na pokład kolejnych urządzeń z kategorii elektroniki noszonej. Choć nie podano konkretnej listy, można przypuszczać, że obejmie to m.in. zegarki z rodziny Galaxy Watch.

17 stycznia 2024 roku Samsung oficjalnie zaprezentował flagowe smartfony z serii Galaxy S24, wraz z nowymi funkcjami napędzanymi sztuczną inteligencją, Galaxy AI. Z wcześniejszych doniesień wynikało, że te rozwiązania trafią na starsze smartfony, a teraz potwierdzono, że będą dostępne także na urządzeniach noszonych tego producenta. Samsung niedawno ogłosił, że funkcje Galaxy AI będą dostępne dla słuchawek Galaxy Buds2, Galaxy Buds2 Pro oraz Galaxy Buds FE. Kolejnym krokiem może być udostępnienie sztucznej inteligencji zegarkom z rodziny Galaxy Watch, co sugeruje wzmianka o wspieranych funkcjach zdrowotnych.

Nowa kategoria elektroniki

Podobnie może dotyczyć nadchodzącego urządzenia Galaxy Ring, które być może zadebiutuje podczas letniego wydarzenia Galaxy Unpacked. Jest to nowa kategoria elektroniki noszonej w postaci pierścienia zakładanego na palec.

"Dopiero się rozkręcamy. Rozwijając serię Galaxy S24, mieliśmy wiele pomysłów i koncepcji, które chcieliśmy zrealizować. Użytkownicy Galaxy będą mogli korzystać z większej liczby funkcji Galaxy AI, które stopniowo opierają się na tych pomysłach i koncepcjach, ponieważ Samsung stale doskonali i rozwija mobilne doświadczenia związane ze sztuczną inteligencją" - napisał TM Roh, szef MX Business w Samsung Electronics.

QUIZ PRL. Czym pachniała Polska Ludowa?

Pytanie 1 z 15
Popularne perfumy dla pań w charakterystycznej niebieskiej butelce ze złotym korkiem to:
QUIZ PRL. Czym pachniał PRL?
Pieniądze to nie wszystko - Artur Soboń

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze