Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK SZALONE promocje w Biedronce! Lody i mięso za 1 zł, kiełbasa i piwo ZA DARMO

Spore zmiany w karcie Moja Biedronka. Rozdają pieniądze za darmo!

2021-04-06 12:06

Karta Moja Biedronka to nieodłączny element portfela wielu klientów tego dyskontu. Zabranie ze sobą czerwonego kawałka plastiku jest równie oczywiste, co posiadanie w portfelu dowodu osobistego, czy zdjęcia ukochanej osoby. Nie bez powodu. W końcu dzięki tej niepozornej karcie można liczyć na atrakcyjne rabaty i zniżki podczas zakupów w Biedronce. W kwietniu użytkowników kart Moja Biedronka czeka jednak kilka istotnych zmian.

Z kart Moja Biedronka korzysta prawie 5 milionów klientów dyskontu. W kwietniu użytkowników czeka zaskakująca zmiana. Znów realizowana będzie akcja promocyjna „Codziennie zyskuję więcej z kartą Moja Biedronka”. Ponownie robiąc zakupy z kartą Moja Biedronka za minimum 99 zł, kupujący odbiorą voucher na 15 zł na kolejne zakupy, a przy wydaniu co najmniej 69 zł – otrzymają voucher na 5 zł.

SPRAWDŹ KONIECZNIE: Emerytura 5 lat wcześniej? To możliwe dzięki emeryturom stażowym

-Od lat prowadzimy działania, które pomagają naszym klientom oszczędzać i szukamy do tego kolejnych okazji. W lutowej akcji „Codziennie zyskuję więcej” aż 4 miliony klientów kupujących z kartą Moja Biedronka odebrało prawie  19 milionów voucherów na łączną kwotę ponad 100 milionów złotych. W odpowiedzi na tak pozytywny odbiór postanowiliśmy powtórzyć tę akcję - mówi Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji? Na szczęście zasady są przejrzyste. Jeżeli już macie kartę Moja Biedronka, w kwietniu za każde zakupy powyżej 99 zł, Biedronka naliczy wam voucher w wysokości 15 zł. Jeśli robicie mniejsze zakupy - nie pozostaniecie stratni. Jeśli wydacie więcej niż 69 zł, otrzymacie voucher w wysokości 5 zł. A co potem zrobić z takim voucherem? Wykorzystać go można w ciągu dwóch dni handlowych od momentu ich otrzymania. Trzeba zrobić zakupy za taką samą kwotę, jak ta, dzięki której otrzymało się voucher i mieć przy sobie kartę Moja Biedronka.

ZOBACZ TO: Załóż konto, a bank da ci 200 zł i kod na zakupy w Biedronce. Sprawdź te promocje

Oferta obowiązuje od 1 do 30 kwietnia br., a z promocji można skorzystać maksymalnie raz dziennie. Co ważne, klienci mogą skorzystać z promocji każdego dnia, przez cały miesiąc.

Express Biedrzyckiej - Paweł Kukiz: Rzucę mandatem jeśli nie spełnią moich postulatów

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze