Biedronka

i

Autor: MAT. PRASOWE Biedronka

Szalona promocja w Biedronce. Lody za 1 zł, kiełbasy, chipsy i produkty vege za darmo!

2021-07-09 4:21

Gorący lipcowy weekend przed nami. Najwyższa pora zrobić zakupy, w najbliższą niedzielę sklepy będą zamknięte. Skorzystajmy z najnowszych promocji w Biedronce. Takich okazji dawno nie było. Kiełbasy, parówki, chipsy, produkty vege możemy pod pewnymi warunkami dostać za darmo. Inne kupimy dużo taniej, a do tego jeszcze możemy otrzymać vouchery na kolejne zakupy

Przez cały lipiec kupując wybrane produkty z kartą Moja Biedronka dostaniemy voucher na kolejne zakupy. Do soboty 10.07. voucher o wartości 1,25 zł mamy za zakup cukru, 1 kg (maksymalnie 10 opakowań) , voucher o wartości 8 zł za szampon Head & Shoulders oraz voucher o wartości 50 proc. wydanej kwoty na wszystkie produkty Finish do zmywarek. Z voucherów korzystamy w ciągu dwóch dni od ich otrzymania.

Kiełbasy za darmo

Doskonała promocja na wszystkie paczkowane produkty Tarczyński. Jak kupimy trzy opakowania, trzy kolejne dostaniemy za darmo. Możemy dowolnie mieszać, konieczna jest karta Moja Biedronka. W gratisie jest drugie opakowanie kiełbasy śląskiej z szynki. W tej promocji, z kartą Moja Biedronka, za jedno opakowanie zapłacimy 5,99 zł/450 g.

Czytaj też: Ważna decyzja dla Polaków. Koniec drożyzny?

Dobrą cenę ma schab wieprzowy bez kości – 8,99 zł/kg (z kartą) i mięso mielone z łopatki – 5,99 zł/500 g O połowę tańszy jest zestaw grillowy w marynacie – 11,45 zł/kg, biała kiełbasa surowa cienka kosztuje 7,99 zł/500 g.

Chipsy i produkty vege też

Z kartą Moja Biedronka mamy promocję na chipsy Lay’s. Po zakupienu dwóch dowolnych opakowań, trzecie dostaniemy w prezencie. Dziennie na kartę możemy kupić 6 opakowań. W gratisie dostaniemy też produkty marki Go Vege. Tu obowiązuje zasada 3 +1 gratis. Wybór jest bardzo duży: pasty, sosy, pasztety, wędliny sojowe, burgery, napoje. Do soboty możemy skorzystać z dobrej promocji na masło ekstra Mlekovita. Kupując dwa opakowania, z kartą Moja Biedronka, jedna kostka jest w cenie 3,49 zł. Drugie opakowanie lodów Big Milk kosztuje 1 zł. Lody Marletto Vegan mamy w cenie 7,95 zł, jak kupimy 2 opakowania. Warto kupić 12 opakowań mleka UHT 3,2 proc., wtedy z kartą Moja Biedronka za jedno zapłacimy 1,59 zł. Oraz 2 x 6-pak piwa Okocim w puszce, jedno piwo w tej promocji kosztuje 1,99 zł.

Młode ziemniaki za złotówkę

Polskie ziemniaki wczesne kupimy już za 0,99 zł. W promocji są też brzoskwinie – 4,99 zł/kg, jasne winogrona – 7,99 zł/kg i i czereśnie - 9,99 zł/kg. Możemy taniej kupić młody pyszny bób – 6,99 zł/500 g i mini arbuz – 3,99 zł/kg. Promocja 2 +1 gratis obejmuje wszystkie soki, smoothie i lemoniady Vital Fresh, czyli kupują dwa dowolne produkty, trzeci dostaniemy w prezencie.

Czy producenci żywności nas oszukują?
Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Najnowsze