Aldi

i

Autor: Mat prasowe

Promocje

Szalone okazje w Aldi! Sieć obniża ceny nawet o 50 proc.

2023-02-24 5:25

Sieć sklepów Aldi przygotowała super ofertę dla fanów promocji. Już od poniedziałku 20 lutego artykuły AGD będzie można kupić aż do 50 proc. taniej. Promocja obejmie m.in. roboty ułatwiające domowe gotowanie. Warto się pośpieszyć – oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Promocje w Aldi - artykuły AGD nawet do 50 proc. taniej

Od poniedziałku 20 lutego wybrane artykuły z asortymentu AGD w promocji kupimy nawet do 50 proc. taniej. Wśród produktów objętych rabatem znajdą się produkty marek własnych ALDI - Ambiano, czy QUIGG. Będą to m.in.:

* maszynka do strzyżenia zwierząt z 50 proc. rabatem za 44,99 zł,

* suszarka do włosów z jonizacją o 20 proc taniej za 79,99 zł,

* kuchenka mikrofalowa z funkcją grilla z ośmioma programami i automatyczną funkcją podgrzania 23 proc. taniej za 269 zł,

* czajnik elektryczny z wyświetlaczem i obudową ze stali szlachetnej za 119 zł - o 20 proc. taniej,

* robot kuchenny z akcesoriami 26 proc. taniej - za 199 zł,

* frytkownica na gorące powietrze marki Ambiano, którą będzie można kupić 22 proc. taniej,

* wypiekacz do chleba aż 35 proc. taniej,

* urządzenie do gotowania ryżu o 30 proc. taniej.

Marka Gerlach w promocji Aldi

Warto dodać, że w ramach Tygodnia Top Okazji od soboty 25.02 w sklepach sieci ALDI pojawią się także produkty renomowanej, polskiej marki Gerlach - patelnie o różnej średnicy już od 59,99 zł, czajnik za 89,99 zł, zestawy noży od 14,99 zł, czy garnki z odpinaną rączką z nowoczesnej linii SMART za 199 zł. Wszystkie artykuły marki Gerlach są objęte dwuletnią gwarancją producenta.

- Artykuły AGD pojawiają się w ALDI w ofertach czasowych i nie stanowią stałego asortymentu, dlatego zainteresowanie nimi w dużej mierze zależy od ilości i rodzaju dostępnego asortymentu. Jednak rzeczywiście z roku na roku obserwujemy, że Klienci doceniają tę kategorię i coraz częściej sięgają po produkty z tej kategorii. Wychodząc naprzeciw Ich oczekiwaniom sukcesywnie staramy się rozszerzać ten asortyment w naszych sklepach, co jakiś czas oferując atrakcyjne rabaty i promocje – mówi Piotr Szewczyk, Kierownik Kategorii w ALDI Polska.

Sonda
Czy robisz zakupy w sklepach Aldi?
Tańczące z promocjami 16.02.2023
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze