To partnerstwo łączące światy nauki i praktyków. Alfred Kubczak dla Akademii Zarządzania i Rozwoju

i

Autor: Shutterstock

To partnerstwo łączące światy nauki i praktyków. Alfred Kubczak dla Akademii Zarządzania i Rozwoju

2020-09-28 0:00

- To jest partnerstwo doceniające takie narzędzia i rozwiązania, które łączą świat nauki i edukacji ze światem praktyków, jakimi jesteśmy w Żabce – mówi o nowej platformie edukacyjnej Akademia Zarządzania i Rozwoju (www.azir.edu.pl) Alfred Kubczak, dyrektor ds. korporacyjnych firmy Żabka Polska, będącej partnerem strategicznym AZiR.

Alfred Kubczak, dyrektor ds. korporacyjnych firmy Żabka Polska
Alfred Kubczak, dyrektor ds. korporacyjnych firmy Żabka Polska

Jak zauważa, studenci bardzo często posiadają już wiedzę teoretyczną, dzięki czemu są w stanie samodzielnie ocenić, jakiego typu wiedza praktyczna jest im potrzebna. Jego zdaniem, AZiR jest więc dla nich idealnym miejscem, w którym mogą posłuchać opinii oraz doświadczeń praktyków – osób zarządzających firmami lub realizujących projekty biznesowe.

- Myślę, że może to być też bardzo ciekawa inspiracja dla nauczycieli akademickich, ponieważ wielu z nich podejmuje wielki wysiłek, żeby jak najwięcej z praktyki wnosić do nauczania teoretycznego. To także dobra inspiracja dla nas, osób zajmujących się biznesem na co dzień, ponieważ dzięki tej platformie będziemy mogli poznać opinie młodych ludzi o ich oczekiwaniach – wylicza zalety AZiR Alfred Kubczak.

Innowacyjna platforma Akademia Zarządzania i Rozwoju (www.azir.edu.pl) daje dostęp do praktycznej wiedzy przekazywanej na jej łamach przez najbardziej uznanych specjalistów w swoich dziedzinach; liderów biznesu, naukowców czy wybitnych znawców muzyki i sztuki. Dzięki swojej cyfrowej formie może stanowić świetne uzupełnienie wiedzy akademickiej oraz szkolnej dla wszystkich młodych ludzi zainteresowanych rozwojem osobistym oraz poszukujących dla siebie najlepszej ścieżki edukacji i kariery, by w przyszłości zdobyć wymarzoną pracę.

Jakie jeszcze szanse i możliwości dla młodzieży dostrzega w projekcie AZiR Alfred Kubczak, przedstawiciel jednej z największych sieci handlowych w Polsce?

Więcej informacji na naszej stronie https://azir.edu.pl/

Akademia Zarządzania i Rozwoju

i

Autor: Materiały Prasowe
Najnowsze