Ubrania z jonami srebra! Nowa oferta Lidla

2020-02-21 11:42 KaJa/materiały prasowe
Lidl sklep
Autor: materiały prasowe Lidl sklep

Ekologia i życie w zgodzie z natura to już nie tylko rezygnacja z pewnych produktów żywnościowych i świadoma selekcja odpadów. Zaawansowania technologia pozwala także na bardziej ekologiczne produkty w innych dziedzinach. W Lidlu znajdziemy certyfikowaną kolekcję ECO ubrań oraz bielizny w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Ubrania, które znajdziemy w ofercie Lidla są wyprodukowane z pozyskanych według najwyższych standardów ekologicznych surowców. Wśród nich znajdziemy między innymi BIO bawełnę czy naturalne włókna Seacell z dodatkiem alg morskich, z których pod wpływem ciepła, uwalniają się aminokwasy, minerały i witaminy. Na dodatek włókno wzbogacone o jony srebra zachowuje właściwości antybakteryjne nawet po wielu praniach.

Czytaj również: Wróciły! Premiera nowych klapek Kubota w Biedronce

W ofercie sieci znajdziemy m.in. bieliznę marki ESMARA Lingerie z naturalnym włóknem z dodatkiem alg morskich Seacell, w tym np. biustonosz damski bralette (39,99 zł/ 2 szt./ 1 opak.) czy bokserki męskie (44,99 zł/ 3 pary/ 1 opak.). Nie zabraknie również mody ciążowej i tak lubianych przez przyszłe mamy ciążowych legginsów z biobawełną ESMARA (24,99 zł/ 1 szt.) czy wyboru kardiganów ciążowych ESMARA (49,99 zł/ 1 szt.). Fanów komfortowych a zarazem stylowych ubrań ucieszy oferta spodni damskich dresowych ESMARA (39,99 zł/ 1 para), spodni męskich chino LIVERGY (44,99 zł/ 1 para), a także t-shirtu damskiego ESMARA (19,99 zł/ 1 szt.) czy skarpet męskich z biobawełną LIVERGY (19,95 zł/ 5 par) oraz wielu innych produktów ze specjalnej ekologicznej kolekcji.

Najnowsze