Wróciły! Premiera nowych klapek Kubota w Biedronce

2020-02-19 18:48
Klapki Kubota
Autor: Materiały prasowe

Klapki Kubota towarzyszą nam już od dziesięcioleci. Rok temu minęło dokładnie ćwierćwiecze tej kultowej marki. A już niedługo do Biedronki trafią najnowsze modele tego obuwia.

Jeśli uwielbiasz modę z lat 90. lub dorastałeś w tych czasach, z pewnością kojarzysz klapki KUBOTA. Lata mijają, a kultowe obuwie wciąż jest rozchwytywane. Pierwsza oferta tej marki w Biedronce okazała się hitem sprzedaży, gdyż 70% wszystkich produktów znalazło swoich właścicieli w pierwszym dniu obowiązywania oferty. Już 20 lutego do Biedronki trafi najnowszy model klapków. Tym razem będzie dedykowany miłośnikom basenów. - Wodoodporne, przyjazne dla stóp, idealnie nadają się na basen, siłownię i do codziennego użytkowania - zachwala Biedronka. 

- To już kolejny raz, kiedy nasi klienci będą mieli okazje kupić klapki Kubota w sklepach naszej sieci. Poprzednia, klasyczna  oferta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego liczymy na to, że prawdziwi fani tej marki ponownie wybiorą się na zakupy, aby sprawdzić najnowszy, premierowy model. Kubota to marka, za którą kryje się długa i ciekawa historia – w ubiegłym roku obchodzono 25-lecie firmy. W Biedronce świętujemy ćwierćwiecze w tym roku, dlatego towarzyszą nam podobne emocje i cieszymy się, że możemy udostępnić naszym klientom produkt przywołujący wspomnienia lat 90 - mówi Kinga Papiernik, dyrektor kategorii w sieci Biedronka
 

Klapki od 20 lutego dostępne będą we wszystkich sklepach Biedronka w cenie 24,99 zł oraz 4 wariantach kolorystycznych: czarnym, granatowym, różowym i błękitnym, w rozmiarach od 37 do 44.

Najnowsze