Biedronka

i

Autor: Biuro prasowe sieci Biedronka Biedronka

Biedronkoloteria

Wielka loteria Biedronki! Do wygrania 10 milionów nagród w Biedronkoloterii

2023-03-13 17:05

To będzie hit! W poniedziałek 13 marca wystartowała Biedronkoloteria, w której do wygrania jest aż 10 milionów nagród. Wartość nagród w loterii zdrapkowej największej sieci handlowej w Polsce wynosi blisko 40 milionów złotych. Warto się pospieszyć - sprzedaż objęta loterią potrwa do 8 kwietnia 2023 lub do wyczerpania zdrapek.

Biedronkoloteria - loteria zdrapkowa Biedronki

Zdrapki wydawane są do 8 kwietnia, natomiast odbiór nagród produktowych oraz doładowań Wirtualnego Portfela możliwy będzie do 22 kwietnia. Pod zdrapkami ukrytych jest prawie 130 rodzajów nagród produktowych dostępnych w ofercie sieci Biedronka, takich marek jak m.in. Alpro, M&M’s, Skittles, Kubuś, Adidas, Garnier czy Dove.

Oprócz produktów, pod zdrapkami znajdują się również doładowania Wirtualnego Portfela, dzięki którym można płacić za zakupy w sklepach sieci Biedronka. Do wygrania jest ponad 200 tys. doładowań o wartościach 5, 10, 50, 100, 500 i 1000 zł.. Stan Wirtualnego Portfela można sprawdzić w swoim koncie Moja Biedronka na stronie moja.biedronka.pl oraz w aplikacji mobilnej Biedronka.

Jak dostać zdrapkę w loterii Biedronki?

*  Podstawowym sposobem jest przekroczenie progu wydatków za zakupy:

Za przekroczenie progu 149 zł – 2 zdrapki,

Za przekroczenie progu 199 zł – 3 zdrapki,

Za przekroczenie progu 299 zł – 5 zdrapek

Za przekroczenie progu 399 zł – 7 zdrapek,

Za przekroczenie progu 499 zł – 9 zdrapek

* Za wydanie min. 39 zł na produkty z kategorii: kosmetyki, słodycze, suszone owoce, napoje, mrożonki lub konserwy i słoiki przysługuje jedna dodatkowa zdrapka. Kwota min. 39 zł musi dotyczyć produktów jednej z powyższych kategorii rozłącznie.

*  Za wydanie min. 99 zł na produkty z kategorii: artykuły dla dzieci (z wyłączeniem produktów żywienia początkowego), kawa, detergenty, karma dla zwierząt, artykuły przemysłowe i tekstylne lub świeże ryby również przysługuje jedna dodatkowa zdrapka. Kwota min. 99 zł musi dotyczyć produktów należących do powyższych kategorii rozłącznie.

Jak odebrać zdrapki?

Odbiór zdrapek jest możliwy wyłącznie po autoryzacji dokonanej przez zeskanowanie fizycznej karty MB lub aplikacji Biedronka w kasach regularnych. W przypadku, gdy transakcja realizowana jest na kasie samoobsługowej, informacja o przysługującej liczbie zdrapek jest zapisywana automatycznie na karcie Moja Biedronka lub Wirtualnej karcie Moja Biedronka w aplikacji mobilnej. By odebrać zdrapki za transakcje dokonane na kasach samoobsługowych należy zgłosić się po ich odbiór do kasjera przy kasie liniowej.

 Jak odebrać nagrodę w Biedronkoloterii?

Wydanie nagród produktowych, jest możliwe na wszystkich rodzajach kas. Odbiór nagród w postaci doładowań Wirtualnego Portfela dostępny jest wyłącznie na kasach regularnych, natomiast odbiór środków zgromadzonych zapisanych w Wirtualnym Portfelu możliwy również w kasach samoobsługowych podczas dokonywania transakcji. Wypłaty nagród głównych zrealizowane zostaną poprzez przelewy bankowe na konta laureatów.

Biedronkoloteria

i

Autor: Materiały prasowe/Biedronka
Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?
Tańczące z promocjami 07.03.2023
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze