Aplikacja Moja Biedronka

i

Autor: Shutterstock, screen Aplikacja Moja Biedronka

Promocje w Biedronce

Posiadacze karty Moja Biedronka stracą promocje? Aplikacja Biedronka nie działa?

2023-02-17 16:18

Kartę Moja Biedronka posiada bardzo dużo klientów dyskontu. Dzięki karcie i aplikacji Biedronka w telefonie mogą korzystać z wielu promocji i rabatów. Jednak może się zdarzyć, że czasami posługując się kartą można stracić atrakcyjne oferty. Jak to jest możliwe?

Karta Moja Biedronka

Karta Moja Biedronka pozwala skorzystać z wielu zniżek i promocji. Do jednej karty przypisany jest jeden numer telefonu. W sklepie nie trzeba koniecznie skanować kodu kreskowego z plastikowej karty. Wystarczy przy kasie podać numer telefonu podawany przy zakładaniu karty. I tutaj okazuje się, że jest pułapka. Wiele osób podaje ten numer na głos tak, że może go usłyszeć pół sklepu.

Oszust zgarnie twoje promocje

Jeśli trafimy na nieuczciwą osobę, to możemy mieć problem. Dlaczego? Taki cwaniak zapisze sobie nasz numer i posłuży się nim w przyszłości podczas zakupów. Będzie sobie mógł korzystać z promocji. I nie byłoby w tym dla właściciela karty nic strasznego, gdyby nie fakt, że sam może być pozbawiony prawa do wybranej promocji, bo skorzysta z niej już ów oszust. Każda promocja raz wykorzystana nie może już być użyta. Można jednak sprawdzić, jaki numer kasował promocję na kartę Moja Biedronka. Wystarczy wejść przez aplikację Biedronki i sprawdzić rachunki, przy jakich karta Moja Biedronka była skanowana. Dzięki temu łatwo sprawdzisz, czy ktoś korzystał z twojego  numeru telefonu. Ale sposobu na ukaranie takie oszusta póki co nie ma.

źródło - eska

Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?
Tańczące z promocjami 16.02.2023
Najnowsze